e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Internet


Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z

Łukasz Peta
Cena: 19.97 zł
stron: 76

obszerniejsze informacje o ebooku

Dowiedz się, jak wybrać, zainstalować i prowadzić popularne forum dyskusyjne?


Dlaczego fora przyciągają, czy wręcz wciągają i zatrzymują u siebie takie rzesze internatuów?

Ile razy zastanawiałeś się, jak pozytywnie wpłynęłoby na Ciebie posiadanie własnego forum dyskusyjnego gromadzącego ludzi, którzy podzielają Twoją pasję? Wyobraź sobie, jak pomocne może być nie tylko zbieranie wiedzy na dany temat w jednym miejscu, ale też praktycznie natychmiastowe odpowiedzi na pytania nowicjuszy udzielane przez ludzi, którzy mają spore doświadczenie w temacie... Dzięki internetowi możesz teraz spełniać się w roli gospodarza własnego forum!

Bez względu na to, czy Twoim hobby są drogie, rasowe koty, czy chcesz się wraz z innymi uczyć hiszpańskiego lub wymieniać myślami w obrębie swojej organizacji - własne forum dyskusyjne jest odpowiedzią na wszystykie te potrzeby i jeszcze wiele innych (jest tak wiele potencjalnych zastosowań pomysłu forum, jak wiele możesz sobie wyobrazić).

Dlaczego i Ty możesz chcieć posiadać własne forum?


Dlaczego fora przyciągają, czy wręcz wciągają i zatrzymują u siebie takie rzesze internatuów? Nie jest to tylko powodowane ilością zgromadzonej na nich praktycznej wiedzy, czy możliwością uzyskania odpowiedzi na dręczące nas pytania - to także pewnego rodzaju sposób na przynależność do jakiejś grupy, społeczności.

Dotąd niełatwo było znaleźć osoby, które podzielają nasze oryginalne zainteresowania, bo zwykle ograniczało nas miejsce, w którym żyjemy. Dziś wystarczy, że jest kilkanaście osób w Polsce, które z entuzjazmem poświęcają się np. ręcznemu ozdabianiu doniczek flamastrami i już mogą one stworzyć małą, internetową społeczność, by dzielić się doświadczeniem i pomagać sobie nawzajem.

Jeśli nie istnieje jeszcze forum dotyczące Twojego hobby - w każdej chwili możesz je założyć i stać się jego gospodarzem (zgarniając wszystkie przywileje władcy dla siebie :). Jak znajdą Cię inni entuzjaści danego tematu? Wystarczy, że skorzystają z wyszukiwarki internetowej...

Jak wybrać, zainstalować i skonfigurować forum dyskusyjne?


To właśnie odkryjesz dzięki ebookowi „Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z”. Jest on napisany przystępnym językiem i prowadzi krok po kroku przez czynności, które musisz wykonanć, by zaistnieć, jako gospodarz własnego forum w internecie i zacząć budować wirtualną społeczność.

Ebook ten jest z założenia kierowany do osób, które potrafią obsługiwać komputer (nie potrzebujesz w tym przypadku praktycznie żadnej wiedzy programistycznej). Dzięki porównianiu darmowych systemów for dyskusyjnych poradnik pozwala Ci wybrać forum najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb. Sama instalacja jest prosta i opowiedziana krok po kroku (tak, książka zawiera zrzuty z ekranu).

To już druga książka Łukasza Peta wydana przez Złote Myśli. A oto opinia czytelnika na temat poprzedniego ebooka, "Visual Basic 2005 Express i MySQL": "Super e-book. Krótko, treściwie i dużo wiedzy. Studiowałem różne publikacje na temat Visual Basic, ale ta to jest to co trzeba mieć pod ręką w każdej chwili pracując nad aplikacjami VBA."Adam Puczyński 57 lat, inżynier drogownictwa

Oto niektóre z tematów poruszonych w książce „Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z”:
 • Zasady działania forum dyskusyjnego
 • Technologie wykorzystywane w forum
 • Hosting
 • Programy FTP
 • Forum phpBB2
 • Forum phpBB by Przemo
 • Forum SMF
 • Forum Invision Power Board
 • Forum VBulletin
 • Forum TxtBB
 • Forum Vanilla
 • Forum Phorum

BONUS
RAPORT: "Budowanie grupy docelowej w internecie" autorstwa Tomasza Urbana, właściciela serwisu ebiznes.org.pl . Dowiesz się z niego, jak budować społeczność internetową - jakich technik użyć, by przyciągnąć ludzi na swoje forum i sprawić, by już na nim zostali.

A teraz przestań na chwilę zastanawiać się, jakie tematy będą poruszane na Twoim własnym forum dyskusyjnym i zainwestuj w swoją wiedzę:Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Internet

Potrafię korzystać z Internetu na studiach (0.00zł)
Spam. Profilaktyka i obrona (17.90zł)
Zwalcz spam - profilaktyka antyspamowa (0.00zł)
(Nie)bezpieczne aukcje (0.00zł)
Podpisy cyfrowe (0.00zł)
Dane i bezpieczeństwo (0.00zł)
Internet w praktyce (19.97zł)
Potrafię korzystać z Internetu - Rekinada (0.00zł)
Cyfrowa przyszłość (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej