e-mail sitemap strona główna
Bestseller: TOP-2


Odrodzenie Feniksa

Nikodem Marszałek
Cena: 27.25 zł
stron: 264

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma


Odkryj jak osiągnąć sukces, poznając sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągnęli niezwykłe rezultaty... psychologia sukcesu i odpowiednia motywacja to nie wszystko!

Często sukces jest odpychany, przez złe słowa, czyny i obrazy z młodości. Niestety można podziękować za to w dużej mierze swoim dawnym kolegom, rodzicom, przyjaciołom, telewizji, gazetom. Pamiętaj, że Twój sukces będzie największą zemstą dla ich słów "nie dasz rady, nie uda Ci się, daj sobie spokój, Ty chcesz to zrobić, osiągnąć?".
Powiem Ci coś: to wszystko się nie liczy, jeśli przeczytasz i zastosujesz od zaraz prawa i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie w osiąganiu ich celów i marzeń.

"Jeśli wierzysz, że możesz coś zrobić lub jeśli wierzysz, że nie możesz, to w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford

Jeśli zatem myślisz, że książka może odmienić Twoje życie, jesteś na właściwej drodze, jeśli myślisz, że nic się nie zmieni w Twoim życiu, także masz rację. Nikt nie będzie pchał Cię do przodu. Tylko ty sam, możesz oprzeć drabinę o właściwą ścianę i zacząć się po niej wspinać.
Teraz masz jednak okazję otrzymać skuteczne techniki, dzięki którym Twoje szczeble na drabinie zmaleją ze 100, do 10, drabinę zamienisz na dźwig, ścianę zamienisz w murek, osiągając sukces znacznie szybciej niż myślisz.

"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj się o to każdego nieudacznika" - Earl Wilson

Kto jeszcze chciałby się wyrwać z wyścigu szczurów?

Ebook ten, wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu, opartym na latach udokumentowanego badania naukowego. Tematyka ta, została najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w takiej formie.

"Jako specjalny dodatek do ebooka, otrzymasz po raz pierwszy w Polsce przedstawionynajbardziej popularny na zachodzie model ocenienia profili osobowosci DISC."

Autor zainwestował 7 lat swojego życia na zgłębianiu odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego niektórzy ludzie więdną jak plewy, które rozmiata wiatr, a inni kwitną rozwijając się przez wiele kolejnych lat?"

Autor poradnika "Odrodzenie Feniksa", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. DenisWaitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.

Dzisiaj pomimo tak zaawansowanej techniki i wysokich standardów życia, ciągle podejmujmy błędne decyzje. Nasza wygrywająca średnia ciągle spada, warunki ekonomiczne ciągle się zmieniają, nasz praca i awans są niepewne.

Zadajemy sobie pytania: "Co jest nie tak, gdzie leży problem? Szef ciągle mnie pomija przy awansie, jednak młodsi, mniej utytułowani, czasem bez doświadczenia zgarniają laury zwycięstwa. Dawny kolega ze szkoły jeździ najnowszym Mercedesem, koleżanka z mężem budują sobie willę. Dlaczego to wszystko dzieje się bez mego udziału? Przecież zasługuję na to wszystko!"
Bycie zwycięzcą jest nastawieniem, sposobem życia. "Odrodzenie Feniksa" to naukowe podejście i jednocześnie ćwiczenie jakie powinieneś poznać. Jeżeli rozpoznasz i zaczniesz rozwijać to co już masz - zadziwisz innych. Już za chwilę możesz odkryć:

- 7 zasad, które wykorzystują zwykli ludzie w osiąganiu niezwykłych rezultatów
- 9 praw rządzących osobistym sukcesem

Pamiętaj, że dzięki ebookowi "Odrodzenie Feniksa":
Odkryjesz jak stosować uniwersalne prawa, które stosują mistrzowie olimpijscy, gwiazdy kina, guru sprzedaży oraz najlepsi menadżerowie do osiągania sukcesu.

- Stworzysz nowy optymistyczny sposób życia.
- Zharmonizujesz pięć stref życiowych by utrzymać się w strefie zwycięzców.
- Zbudujesz swój nowy prawdziwy wizerunek własny.
- Skutecznie wyznaczysz i osiągniesz swoje cele.
- Odkryjesz jak korzystać z nieograniczonej osobistej kreatywności.
- Już nigdy nie zadasz pytania: "Dlaczego nie ja?"Więcej informacji
Cena: 27.25 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Umysł (31.70zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Od złotówki do stówki (19.97zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Optymizm (19.97zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Efekt Motyla (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej