e-mail sitemap strona główna
Bestseller: TOP-5


Efekt Motyla

Kamil Cebulski
Cena: 21.70 zł
stron: 141

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem?


Poznaj na czym polega sukces?

"Nie ważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje"

Zapewne nie raz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki, czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego, osiągania sukcesu, wydają książki.

Jeśli czytałeś ich książki, pewnie nie raz się zastanawiałeś nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces? Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: "wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała".

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...

...i chce się podzielić z Tobą swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

Nazywam się Kamil Cebulski. Wraz z przyjacielem stworzyłem firmę ESC Poland (www.escpoland.pl), działającą na rynku internetowym. Firma ta jest właścicielem takich sklepów internetowych jak: www.aragon.pl, www.mentis.pl, www.komputerowiec.pl, www.kokanie.pl, www.akara.pl i wielu innych.

"Niewielu jest takich, którzy byli przy - w zasadzie narodzinach - ESC Poland. Ja miałem taką okazję! Widziałem, jak z tej idei rodzi się dochodowy e-biznes, który po paru latach miał przynieść zyski. Cieszyłem się, gdy startowała księgarnia Aragon.pl, pamiętam jak zmieniała się strona i profil Escapemag.pl, oraz jak pierwsze kroki stawiał Escar.pl. To, że Twórcy sukcesu wielu e-biznesów ciągle się rozwijają może świadczyć tylko o jednym... o tym, że warto z nimi współpracować!"

- Karol Bancerz, redaktor
Jestem członkiem ISOC Poland (Internet Society Poland) oraz uzyskałem certyfikat Young Enterprise na Uniwersytecie Cambrige (www.cam.ac.uk).

Przesłanie jakie zawarłem w mojej książce "Efekt Motyla" można streścić w jednym zdaniu. Zamiast narzekać, weź się do roboty i zacznij budować swoją fortunę. Zacznij to robić dzisiaj, teraz, dokładnie w tej chwili. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to stać się dla siebie największym aktywem. Musisz więc zdobywać wiedzę oraz zwiększać inteligencję, abyś mógł tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kiedy zmienisz już swój światopogląd, czeka Cię ciężka praca po 12, po 14, a niekiedy nawet i po 16 godzin dziennie. Przez ten czas zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i znajomości. Będziesz budował swoje aktywa. Cokolwiek by to było. Jakaś firma, inwestycje w nieruchomości czy rynek kapitałowy. Musisz samodzielnie zbudować dla siebie aktywa.

Kiedy uda Ci się to zrobić, ciężka praca będzie stanowić miłe wspomnienie. Nie będziesz musiał już ciężko pracować. Jedynie tyle, aby pielęgnować i zarządzać swoimi aktywami, które będą ci dostarczać środków do życia. Jeżeli będziesz to umiejętnie robił, Twoje aktywa urosną, a Ty osiągniesz wolność finansową.

Mi się to udało, dlaczego więc ma się nie udać Tobie?

Dlaczego "Efekt Motyla" jest tak wyjątkową książką?


Przede wszystkim, jest to książka napisana na podstawie autentycznych doświadczeń, zdobytych w polskich realiach. To co przeczytasz już za chwilę to dowód na to, że w Polsce można bez problemu osiągnąć olbrzymi sukces, jeśli wie się jak to zrobić.

Dowiesz się z niej między innymi:
  • Jak zmienić swój ograniczający punkt widzenia, tak aby dostrzegać nadarzające się okazje i je wykorzystywać w celu kreaowania własnej, szczęśliwej przyszłości?
  • Jak wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas. Jak pokonać swojego wewnętrznego wroga i przezwyciężyć negatywnych doradców?
  • Jak podejmować właściwe decyzje, które skierują Cię na drogę do sukcesu?
Zapewne zastanawiasz się teraz, czy ta książka jest faktycznie dla Ciebie. Czy Ci się przyda i czy faktycznie dzięki niej osiągniesz sukces. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym, to niestety odpowiedź brzmi: NIE!

Nie jest to książka bowiem dla każdego. Nie rozwiąże ona wszystkich Twoich problemów. Jeśli jednak jesteś osobą, która naprawde chce osiągnąć sukces, wiesz, że nauka od kogoś, kto przeszedł już sprawdzoną drogą do sukcesu jest najbardziej skuteczna, to wiedz, że nie ma lepszej książki dla Ciebie na początek tej fascynującej drogi.

Możesz zdobyć tą wiedzę już za chwilę, ale najpierw koniecznie przeczytaj darmowy fragment - upewnij się, że to jest to, czego szukasz. Książka, która wywróci Twoje życie do góry nogami i... będziesz wdzięczny, że na nią natrafiłeś.Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Umysł Lidera (21.90zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Optymizm (19.97zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Gra o życie (19.97zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Gut Impact (34.00zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej