e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Odżywianie


Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Tomasz Rezner
Cena: 19.70 zł
stron: 65

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała? Przetestuj w praktyce wiedzę z książki, która jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet!


Ta książka jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet!

Pierwsza część okazała się hitem - druga jest równie przełomowa i wyjątkowa!

Książka ta nie dość, że zapewni Ci zdrowie, radość, satysfakcję, powodzenie, świetne samopoczucie oraz karierę, to na dodatek gdy skorzystasz z zawartej w niej wiedzy, nie będziesz potrzebować żadnych innych książek o dietach (a to już jest dla Ciebie oszczędność). Nie będziesz kupować coraz większych ubrań, które stale okazują się być dla Ciebie za małe. Czas z tym skończyć!

Kilka słów od Tomasza Reznera

Napisałem tę książkę, BY ZASPOKOIĆ POTRZEBY i pomóc milionom ludzi na całym świecie. Uważam, że moja książka będzie przydatną lekturą dotyczącą zdrowego odżywiania i życia.

Oczywiście ludzie mają prawo mieć swoje poglądy (inne od przedstawionych w tej książce), ale mają też możliwość ich weryfikacji i znalezienia najlepszych dla siebie rozwiązań, w czym staram się pomóc moim Czytelnikom.

Wypada mi także poinformować Cię, że jestem lekarzem i do całego zagadnienia podszedłem z należytą możliwą starannością i sumiennością.

Dlaczego publikacja ta jest aż tak unikalna?
Jest dobrowolna, dzięki czemu to Ty i tylko Ty zadecydujesz o tym czy (oraz w jaki sposób) skorzystasz z opisanej metody.
Jest prawdziwa, a zatem możesz jedynie zyskać - pożądaną sylwetkę ciała. W tym wypadku chodzi przecież o Twoje zdrowie!
Jest skuteczna - sprawdź, a efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.
Jest łatwa w zrozumieniu, dzięki czemu jej zastosowanie i wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe nawet dla osób, którym pojęcie zdrowego żywienia do tej pory było obce.
Zawiera wiedzę ciągle aktualną, a więc masz pewność, że z tej metody będzie można skorzystać w dowolnym momencie przez dowolną osobę.
Jest uniwersalna - bez znaczenia pozostaje fakt w jakim jesteś wieku, skąd pochodzisz, jakiej jesteś płci, jaki masz kolor skóry, ponieważ metodę tą możesz zastosować zawsze.
Wiedza zawarta w tej książce jest dla Ciebie - dla Twojego dobra i pozytywnego samopoczucia. Możesz z niej skorzystać już za kilka minut. Jej dobrodziejstwo docenisz po lekturze i zastosowaniu tej wiedzy w praktyce. Aby poznać przedsmak tej wiedzy pobierz fragment, który nic Cię nie kosztuje!

A co nowego w II części?

Jeżeli jesteś po lekturze części pierwszej, to bardzo dobrze, gdyż masz już pewien niezbędny zasób wiadomości potrzebnych do pełnego skorzystania z opracowanej przez Tomasza Reznera metody.

W zamyśle autora do pełnego zrozumienia i właściwego jej wykorzystania potrzebna jest cała wiedza zawarta w obu częściach. Fragmentaryczne podejście do tematu nie gwarantuje powodzenia. Wynika to stąd, że i tak w całym tym opracowaniu umieszczone zostało niezbędne minimum wiedzy potrzebnej do stosowania w praktyce.

W sprzedaży dostępna jest także pierwsza część tej publikacji, która stanowi spójną całość. Jeśli jeszcze nie było Ci dane zaznajomić się z częścią pierwszą, zajrzyj tutaj.


W drugiej części znajdziesz przede wszystkim takie zagadnienia jak:

Pomoc w określeniu celu, który chciałbyś osiągnąć po przeczytaniu poradnika.
Szczegółowo wyjaśnione pojęcia związane z otyłością i zdrowym odżywianiem.
Dokładnie opisane diety - ich składniki oraz zróżnicowanie. Pozwoli Ci to optymalnie dobrać je do realizacji określonego wcześniej celu.
Pokonywanie złych nawyków oraz zakorzenianie w sobie tych właściwych, które pomogą Ci osiągnąć zdrowotny sukces.
Bogatą listę pokarmów zawierających główne składniki żywieniowe.
Szczegółowy opis tego w jaki sposób należy poprawnie jeść.
I wiele, wiele innych!
Jak widzisz obydwie części tworzą integralną całość. A tak przy okazji... Czy pamiętasz o naszej Gwarancji Satysfakcji Klienta?

Skorzystaj z okazji i zdobądź obie części w pakiecie, oszczędzając prawie 10 zł!Oczywiście decyzja należy do Ciebie - możesz wybrać od razu tylko jedną z części tej publikacji (jeśli nie masz jeszcze pierwszej części, to zajrzyj tutaj i zacznij od niej! ), albo możesz zaoszczędzić 9,50 zł i zdobyć obydwie części tworzące spójną całość w specjalnym pakiecie (link powyżej). Niezależnie od decyzji, zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci zachować przez długie lata sylwetkę o jakiej marzysz.


Więcej informacji
Cena: 19.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Odżywianie

Witaminy, minerały i suplementy (27.00zł)
Gotowanie jest proste (19.97zł)
Kuchnia weganki (24.97zł)
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce (19.97zł)
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera (19.70zł)
Dieta surowa, która jest... smaczna! (19.97zł)
Zdrowe odżywianie i jego sekrety (19.97zł)
Przyprawy do każdej potrawy (9.97zł)
Wegetarianizm w praktyce (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej