e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Odżywianie


Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera

Tomasz Rezner
Cena: 19.70 zł
stron: 90

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała? Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron. Nadchodzi rewolucja!


Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron.

Nadchodzi rewolucja!

Czy wiesz, że 52% Polaków i 37% Polek waży za dużo? Powiem więcej, te liczby ciągle rosną! Otyłość staje się chorobą cywilizacyjną.

Tomasz Rezner obala mity na temat otyłości i pokazuje właściwą drogę ku zdrowszemu życiu i lepszemu samopoczuciu. Jeśli masz problem z nadwagą, lub jeżeli interesujesz się funkcjonowaniem ludzkiego organizmu to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca.

Co na temat otyłości mówi autor – Tomasz Rezner? „Rozpatrując problem otyłości, nie da się uniknąć poruszenia spraw psychiki. Właściwie, cały ten problem bierze swój początek w psychice człowieka. Jeżeli ktoś zajmuje się problemem otyłości, a pomija udział psychiki, to na pewno nie osiągnie żadnych pozytywnych efektów.

Wpływ psychiki na problem otyłości polega na „chceniu” zjedzenia jeszcze, pomimo zaspokojenia fizjologicznego zapotrzebowania organizmu, złych nawykach żywieniowych, wierze w najróżniejsze mity na temat odżywiania, wierze w „cudowne” diety itd., a braku wiary w swoje możliwości.”

Co jest celem autora ebooka?

Przedstawienie wizerunku, ku któremu będziesz zmierzać,umożliwienie wytyczenia sobie sposobu postępowania,wyrobienie w sobie prawidłowych nawyków żywieniowych,wyrobienie w sobie właściwego sposobu spożywania pokarmów,osiągnięcie przyjemności ze spożywania pokarmów bez narażania się na otyłość,zachowanie zdrowego podejścia do spraw żywienia i radosnego realizowania go,zabezpieczenie Cię przed możliwymi zagrożeniami zdrowotnymi wynikającymi ze sposobów odżywiania się,zapoznanie Cię z łatwymi, uniwersalnymi i fizjologicznymi metodami pomiarowymi utrzymania właściwej masy ciała i sposobów odżywiania,obalenie mitów związanych z odżywianiem,wytłumaczenie Ci, na czym to wszystko polega, bo człowiek nieświadomy skazany jest nie tylko na porażki, ale wręcz na klęskęzapoznanie Cię z niektórymi nieskutecznymi metodami zmniejszenia masy ciała i wytłumaczenie, dlaczego nie dają założonych efektów – a także uchronienie Cię przed nimi,ukazanie roli psychiki we właściwym sposobie odżywiania się,zapoznanie Cię z prawidłowymi określeniami dotyczącymi odżywiania się,ukazanie elementów humorystycznych.
Tomasz Rezner wykorzystuje techniki znane z NLP i pomaga w ten sposób wszystkim, którzy mają problem ze swoją wagą i samopoczuciem. Otyłość prowadzi do wielu chorób, które zadają cierpienie i skracają życie. Czy tego chcesz?

Poznaj opinie specjalistów!
„Nie przepadam za książkami o tej tematyce, ale ta zaintrygowała mnie swą odmiennością oraz niezmiernie oryginalnym i twórczym podejściem do istoty problemu.

Zrozumiałam, że mogę uzyskać pożądany efekt w swoim wyglądzie, jeśli wykorzystam własną psychikę oraz zebrane przez Tomasza Reznera znane już prawdy, ale ukazane w innym, nowym i nieznanym świetle.

Autor bardzo przystępnie opisuje zagadnienia, które mają nam pomóc w podjęciu słusznej decyzji dotyczącej naszej sylwetki (a także zdrowia) i rozdział po rozdziale pomaga nam stworzyć taki indywidualny program dla każdego z nas.

Podoba mi się szczególnie rozdział o mitach związanych z odżywianiem, a wymyślonych przez ludzi otyłych, tłumaczących się z nadwagi. Tomasz Rezner konsekwentnie je demaskuje.

Moim zdaniem książka jest bardzo interesującą pozycją, na rynku wydawniczym, dotyczącą spraw zdrowego życia i pięknej sylwetki. Myślę, że każdy czytelnik będzie zadowolony z tej ciekawej i inspirującej lektury.”


Ewa Obszańska , Filolog polonista, obecnie: terapeuta zajęciowy (plastyk) w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

„Z dużym zaciekawieniem przeczytałam książkę Tomasza Reznera, dotyczącą fizjologicznych sposobów odżywiania oraz zachowania pożądanej i szczupłej sylwetki ciała.

Moje spostrzeżenia na temat tej interesującej i nowatorskiej pozycji sformułowałam w poniższych punktach:Książka oparta na dużej wiedzy Autora, napisana w przystępnej formie, przybliża Czytelnikowi problem odpowiedzialności za własne zdrowie.Autor w sposób zrozumiały przedstawia podstawy zdrowego żywienia i zasady łączenia produktów, oparte na fizjologii trawienia i wchłaniania substancji pokarmowych.Autor przypomina kanony zdrowego odżywiania, o których współczesny, zabiegany i zagubiony pod wpływem reklam człowiek, zapomniał.Przedstawiony sposób odżywiania nie jest tylko metodą "odgrubiania", ale sposobem na zdrowe i długie życie. Ciekawe, łatwe do stosowania i oryginalne są autorskie metody określania bilansu energetycznego organizmu, norm oraz stanu odżywienia.Otyłość jest plagą społeczeństw wysoko cywilizowanych, a problem jej występowania zaczyna się już we wczesnym dzieciństwie.Jestem przekonana, że Czytelnik, który uwzględni sugestie Autora, ma wielką szansę cieszyć się dobrym zdrowiem."

Urszula Pałubicka , lekarz specjalista medycyny rodzinnej

To bezcenne informacje z pierwszej ręki! Tomasz Rezner przekazuje Ci informacje z pierwszej ręki. Treść poradnika oparta jest na aktualnym stanie wiedzy medycznej o funkcjonowaniu organizmu ludzkiego. Przedstawione są one w sposób prosty i logiczny. Nareszcie nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem skomplikowanych terminów medycznych.

Jeżeli chcesz:

- pozbyć się problemu ze swoim ciałem

- sprawić by ilość przyswajanej energii równała się ilości energii zużywanej

- poznać hierarchię gospodarki energetycznej organizmu

- poznać siłę porad Tomasza Reznera

...to nie przejdziesz obojętnie obok tej publikacji.

Zamów ebooka i utwierdź się w przekonaniu, że na zdrowiu po prostu się nie oszczędza. Powiedz do siebie: „Chcę i potrafię się zmienić”.W sprzedaży dostępna jest także druga część tej publikacji, która stanowi spójną całość. Jeśli jeszcze nie było Ci dane zaznajomić się z częścią pierwszą, zajrzyj tutaj.


Skorzystaj z okazji i zdobądź obie części w pakiecie, oszczędzając prawie 10 zł!
Więcej informacji
Cena: 19.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Odżywianie

Wegetarianizm w praktyce (19.97zł)
Kuchnia weganki (24.97zł)
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce (19.97zł)
Gotowanie jest proste (19.97zł)
Przyprawy do każdej potrawy (9.97zł)
Dieta surowa, która jest... smaczna! (19.97zł)
Witaminy, minerały i suplementy (27.00zł)
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II (19.70zł)
Zdrowe odżywianie i jego sekrety (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej