e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Inne


Zaplątani w czat

Kinga Rychter i Łukasz Kmicic
Cena: 9.97 zł
stron: 299

obszerniejsze informacje o ebooku

Seks, przyjaźń, przygoda, samotność, związki, relacje międzyludzkie, czat. Pierwsza w Polsce powieść elektroniczna.


300 stron niesamowicie wciągających historii trzech osób szukających w Internecie znajomości, seksu, przygody, przyjaciół.

Czy chciałbyś, już za chwilę móc zapoznać się z pierwszą w Polsce książką - powieścią w formie ebooka? Postanowiliśmy zaryzykować i przygotowaliśmy wspólnie z Autorami książkę "Zaplątani w czat" w formie elektronicznej.Nieprzypadkowo książka dotyka tematyki wirtualnych społeczności, kontaktów w Internecie. Na pewno także jesteś miłośnikiem Internetu i wszelkie sprawy z nim związane Cię interesują. Teraz masz okazję wziąć udział w najbardziej nietypowym 'eksperymencie' w polskim Internecie. Pomóż nam udowodnić, że książki w formacie elektronicznym mają przed sobą świetlaną przyszłość.

Seks, przyjaźń, przygoda, samotność, związki, relacje międzyludzkie, czat... to w skrócie "Zaplątani w czat".

Czy chciałbyś poznać niesamowicie wciągające historie ludzi uzależnionych, a wręcz usidlonych przez czat? Bohaterzy liczą na nawiązanie prawdziwych znajomości drogą internetową, umawiają się, by potem borykać się z różnymi konsekwencjami niefrasobliwych czasem spotkań. Znasz to skądś?

Niezwykle wciągające i realistyczne opisy poczynań bohaterów sprawiają, iż nie można oderwać się od lektury tego ebooka. Erotyczne relacje poznanych na czacie wydają się chwilami zaskakujące jak i zabawne. Losy bohaterów są jednocześnie zachętą, jak i przestrogą przed pewnymi zachowaniami na czatach.

Poznaj losy bohaterów tej książki. Jeśli czatujesz będą Ci one z pewnością niezwykle bliskie.

Dominika jest atrakcyjną nastolatką. Świadoma tego, jest niezwyklepewna siebie i odważnie zachowuje się zarówno na czatach jak i w"realu". Matura, niebawem studia, tragedia w życiu osobistym, bawienie się netem jako narzędziem manipulacji ludźmi...

Czterdziestolatek Marek, ma typowe problemy osobiste związane zeswoją żoną. Nieudane małżeństwo skłania go do poszukiwania nowychwrażeń w Internecie. Jest bardzo ciekawą, inteligentną postacią.Rozdarty pomiędzy obowiązkami, opieką nad kilkuletnim synkiem aczatem wydaje się trochę zagubiony. Dzięki Internetowi odkrywa wsobie duszę podrywacza, która początkowa go omamia ale z czasem...

30-letnia Marysia jest osobą borykającą się z częstym dziś paradoksem samotności w nieźle funkcjonującym związku. Próbuje znaleźć dla siebie miejsce pomiędzy zapracowanym partnerem, a wirtualnymi znajomościami. Niektóre problemy udaje jej się rozwiązać, innych robi się coraz więcej...


Wydarzenia w książce zostały oparte na autentycznych doświadczeniach Autorów, doświadczeniach ich znajomych lub opowiedziane przez uczestników czatów. Dzięki temu, powieść jest naprawdę realistyczna a Ty możesz znaleźć w bohaterach coś z siebie!

Powody, które skłaniają bohaterów do nawiązywania znajomości poprzez czat są bardzo ludzkie. Samotność, ciekawość, nałóg, potrzeba doznań erotycznych, chęć odnalezienia drugiej połowy lub przyjaciela.Są także na necie ludzie niebezpieczni, których warto unikać.

Patron ebooka: Patronat nad książką "Zaplątani w czat" sprawuje POLCHAT.PL - pierwszy polski serwis chatowy funkcjonujący od 1999 roku. Aktualnie wg GemiusAudience niekwestionowany lider wśród serwisów budujących społeczność. POLCHAT.PL to także producent oprogramowania dla komercyjnych serwisów internetowych pragnących oferować własne rozwiązania chat w wersji otwartej lub moderowanej.

Przeczytaj list od Autorów:
Kinga Rychter, Łukasz Kmicic

Witamy Cię serdecznie!


Długo zastanawialiśmy się jak pokazać specyfikę społeczności netu. Na początku po kilku stronach napisanych językiem literackim otrzymaliśmy ocenę Internautów w stylu: "chyba nie wiesz o czym piszesz, to nie o nas". W ostatniej wersji też spotkaliśmy się ze słowami krytyki, ale ona dotyczyła już elementów treści, sposób przekazu był bliski zainteresowanym.

Czeka na Ciebie Drogi Czytelniku książka ze specyficzną czasem treścią stylistyczną, czasem interpunkcyjną czy nawet gramatyczną. Krytykować z pewnością będzie łatwiej niż tworzyć, szczególnie kiedy, tak jak my, podejmuje się próbę pokazania czegoś wirtualnego, czego nie można dotknąć, ale można poczuć i to tak mocno, że czasami zmienia to bieg naszego życia.

Ta książka jest inna, dotyka świata który rządzi się swoimi własnymi prawami. Zagląda w życie ludzi którzy na co dzień mogą posługiwać się wspaniałą polszczyzną, a potem dotykają klawiatury swojego komputera, wnikają do świata w którym chcą być, zostawiają gramatykę i interpunkcję i jednoczą się w swoim języku, rozmawiają palcami, wymyślają jak napisać co czują, szybko wystukują słowa modelując je tak, żeby ortografia, styl, forma nie były elementem który wydłuża czas przekazu.

Pokusiliśmy się więc także o taki styl w całej książce, nie tylko w opisach czatowych rozmów. Nie chcieliśmy byś odczuwał drastyczną różnicę w odbiorze różnych fragmentów tekstu więc zapewne zagorzałym polonistom niektóre fragmenty książki mogą się wydać trudniejszymi w odbiorze i irytującymi. Cóż, intencją naszą było stworzenie całościowego klimatu czatu w książce więc liczymy na Twoją wyrozumiałość Drogi Czytelniku. Nasz bohater często siada przed komputerem i myśli. Nie myśli on czystą polszczyzną? Pewnie nie on jeden.

Porwaliśmy się na pokazanie tego jednolitego w pewien sposób świata, złożonego z najróżniejszych jednostek. W wirtualnych rozmowach nie gra roli wiek, ani wykształcenie, ani wygląd. Dopóki Internauta nie sięga po telefon, nie organizuje spotkania, ważne jest tylko czy potrafi zainteresować sobą i swoim sposobem przekazywania myśli drugą osobę.

To jest olbrzymia społeczność, jak każda duża grupa ludzi ma w sobie tych "dobrych" i tych "złych", a od mądrości i rozwagi każdego Internauty zależy, czy znajdzie tu urozmaicenie życia czy problemy.

Powieść jest adresowana zarówno do Internautów, chcących podglądnąć jak inni bywalcy czatów rozmawiają palcami, jakie poruszają tematy i w jaki sposób pokazują siebie, jak i do osób nie znających wirtualnego świata. Trzeba trochę odwagi, żeby się do niego włączyć i trochę szczęścia, żeby znaleźć tu to, czego się szuka. Ale jedno jest pewne, jest to ciekawe miejsce i niełatwe do pokazania na stronach książki.

Znaleźć złoty środek nie jest łatwo, niemniej jednak mamy nadzieję że nasz sposób przekazu znajdzie akceptację ze strony zarówno tych, o których piszemy jak i tych, którym chcemy przybliżyć świat zza szklanego ekranu.

Życzymy Ci miłej lektury i z góry dziękujemy za wszelkie opinie, czy komentarze, które można przekazywać do nas poprzez Wydawnictwo Złote Myśli.

Kinga Rychter, Łukasz Kmicic
Autorzy


Czy wkroczyłeś już w XXI wiek? Elektroniczne książki to przyszłość, która staje się teraźniejszością na Twoich oczach!

Zależy nam bardzo na popularyzacji publikacji elektronicznych. Dlatego też postanowiliśmy wydać ebooka - pierwszą powieść w postaci elektronicznej.Tylko do Ciebie drogi czytelniku, zależy czy takich powieści będzie pojawiać się więcej. Wierzę, że tak właśnie będzie.

Postanowiliśmy za naprawdę niewielką cenę, umożliwić Ci przekonanie się na własnej skórze jak wyglądają książki elektroniczne abyś mógł dokonać samodzielnej oceny. Wierzę, że skorzystasz z naszej propozycji i spędzając miło czas, przy tej pasjonującej lekturze, przyczynisz się do rozwoju elektronicznych książek w Polsce.
Więcej informacji
Cena: 9.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Inne

Oblicza zdrady (29.95zł)
Praktyczny pomocnik procesowy (19.97zł)
Fenomen grozy w muzyce (29.95zł)
Jak powiedziec NIE - chłopakowi? (0.00zł)
Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym (0.00zł)
Udane wesele (19.97zł)
Skuteczne metody podrywania (0.00zł)
Rozwód i alimenty (19.70zł)
Europa Europa (10.00zł)
W otchłani śmierci (19.97zł)
Jak pisać i tworzyć prezentacje (0.00zł)
W stronę ojca (24.75zł)
Prawo spadkowe (31.70zł)
Sekty - co warto wiedzieć? (0.00zł)
Jak wychować psa (7.70zł)
Wspólnota mieszkaniowa w praktyce (19.97zł)
Remont w praktyce: malowanie (19.97zł)
Oskar i reszta (9.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej