e-mail sitemap strona główna


CzasNaE-Biznes

Piotr Majewski
Cena: 37.00 zł
stron: 652

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zarabiania w Internecie, spisane na 652 stronach przez Piotra Majewskiego - specjalistę od marketingu internetowego


W końcu! Wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby zacząć zarabiać w Internecie.

Przedstawiamy:


Pierwsze polskie "kompendium"
wiedzy o E-biznesiePoznaj praktyczną wiedzę o zarabianiu w sieci, którą już wykorzystują Mateusz Chłodnicki (ZłoteMyśli.pl), Piotr Łabuz (Yanscron.pl), Wanda Loskot (AkademiaSukcesu.com), Andrzej Batko i tysiące polskich e-biznesmenów."... zbudowałem swój biznes i pomogłem tysiącom polskich e-biznesmenów odnieść sukces, używając dokładnie tych samych technik i wiedzy, które Ty zaraz poznasz..."

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co naprawdę sprawia, że zwykli ludzie, bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, zaczynają zarabiać ogromne pieniądze w Internecie...

... to radzę Ci teraz bardzo uważnie przeczytać każde słowo tego listu, bo może to być jeden z najważniejszych listów, jakie przeczytasz.

Oto dlaczego:

Nazywam się Piotr Majewski i na dzień dzisiejszy wielu ludzi uważa mnie z jednego z największych ekspertów od marketingu internetowego w Polsce. Na co dzień prowadzę płatny serwis "Czas na E-biznes" oraz forum polskiego biznesu Merytorium.pl.

Stworzyłem - pierwszy w Polsce - otwartą platformę szkoleń dla małego biznesu ekademia.pl. Zarządzam największym w Polsce darmowym autoresponderem Freebot.pl. Stworzyłem jeszcze szereg innych ciekawych serwisów, np. webhandel.pl, ale ważniejsze jest teraz, abyś zrozumiał, że moja praca i pasja polegają na tym, że pomagam polskim e-biznesmenom zarabiać więcej pieniędzy.

Jednak kiedy zaczynałem...

... wszystko wyglądało zupełnie inaczej!


W 1998 roku (9 lat temu) zacząłem interesować się poważniej siecią. Wtedy Internetu używałem do celów prywatnych, prowadziłem hobbystyczną stronę (modelarstwo RC).

Kiedyś, przeglądając magazyn Wired.com, trafiłem na stronę Webmonkey.com. Interesował mnie dział poświęcony projektowaniu stron internetowych... którego nigdy poważniej nie przejrzałem, bo z niewiadomego powodu przyciągnęła mnie sekcja E-Business. Przeczytałem wszystkie artykuły i tak się zaczęło.

Aż do 1999 roku czytałem wszystko, co było związane w internetowym marketingiem. Potem poznałem, nie pamiętam już jak, Coreya Rudla i jego "Marketing Tips". Przeczytałem wszystkie jego materiały. Jeszcze dzisiaj pamiętam, że było to blisko 100 stron, wydrukowanych malutką czcionką, bez podwójnej interlinii (pusta linia) pomiędzy akapitami.

17 września 2000 światło dzienne ujrzał pierwszy numer mojego e-zinu CzasNaE-Biznes.Wtedy też serwis nazywał się "Best Marketing Tips and Tricks", a czasopismo - "Wiadomości BestMTnT". Na "CzasNaE-Biznes" przemianowałem je z pierwszym stycznia 2001.

Startowałem z niespełna 150 czytelnikami. Dzisiaj sama bezpłatna wersja dociera do blisko 15 tys. subskrybentów, a liczba ta cały czas się powiększa. Nie musiałem długo czekać, by CzasNaE-Biznes został ochrzczony najlepszym w Polsce czasopismem nt. praktycznego e-marketingu.

Tak od malutkiej publikacji przeszedłem do uznanego i popularnego czasopisma. Tak od serwisu na darmowym koncie i domenie w PRV.PL przeszedłem do dużego, wspieranego przez najnowsze technologie serwisu ze znaną już domeną CNEB.pl.

W grudniu 2002 roku było już pewne, że serwis i forum stanowią wartość, którą można przeliczyć na złotówki. Tak też zrobiłem - i wprowadziłem płatny abonament za dostęp do serwisu i członkostwo na forum.

Później poszło już z górki:

We wrześniu 2005, z okazji pięciolecia "CzasNaE-Biznes", odbył się w Warszawie I Zlot CNEBowców, w którym wzięło udział 60 osób.

We wrześniu 2006 roku, w kolejną rocznicę, razem z Instytutem Praktycznej Edukacji, zorganizowałem w Warszawie I Ogólnopolską Konferencję E-Biznesu i Inwestowania, w której wzięło udział 314 osób.

W marcu 2007 z okazji premiery swojej pierwszej książki pt. "Czas na e-biznes" wydanej przez Wydawnictwo Helion, zorganizowałem w Warszawie Konferencję CzasNaE-Biznes, w której wzięło udział 380 osób.

16-17 września 2007 roku odbyła się II Ogólnopolska Konferencja E-Biznesu i Inwestowania, w której udział wzięło 320 osób.

A teraz, 30 października 2007 roku, całą wiedzę, jaką zdobyłem, wydaję na 623 stronach elektronicznej wersji swojej książki. Ta wiedza pozwoliła mnie i tysiącom biznesmenów odnieść sukces w Internecie, cieszyć się ekscytującą pracą i wolnością finansową.

Dzięki napisaniu ponad 600 artykułów w swoim serwisie, prowadzeniu kilku swoich szkoleń i gościnnym występom na różnego rodzaju konferencjach wielu ludzi uważa mnie za eksperta w dziedzinie marketingu Internetowego...

Ale nie zawsze tak było...


Jako młody chłopak miałem problemy z pisaniem wypracowań i z publicznym występowaniem. Kiedy przychodziło mi coś napisać, nie wiedziałem, od czego zacząć - i nie potrafiłem się na niczym skupić.

Miałem problemy z pisaniem, gramatyką, ortografią itp. Wiem, to brzmi śmiesznie, tym bardziej że teraz zarabiam głównie dzięki tym umiejętnościom.

Nie mówię tego ot, tak sobie


Widzisz - zbudowałem swój biznes i pomogłem tysiącom polskich ebiznesmenów odnieść sukces, używając dokładnie tych samych technik i wiedzy, którą Ty zaraz poznasz.

Po przeczytaniu tej książki, kiedy już będziesz wiedział to wszytko, co chcę Ci przekazać, nie będzie już dla Ciebie możliwe nieposiadanie całej potrzebnej wiedzy, aby zarabiać więcej pieniędzy w Internecie. Albo chociaż takich, które pozwolą Ci odczuwalnie zwiększyć swoje dochody.

Dlatego właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć...


Rozejrzyj się dookoła. Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe szanse zarobienia pieniędzy. Jakiś czas temu nikt nie myślał, że na blogach można coś zarobić, a dziś... Sam wiesz, jak bardzo popularne są blogi.

Allegro, programy partnerskie, sklepy internetowe, usługi czy blogi - na tym wszystkim i wielu innych rzeczach zarabia się pieniądze. Dzień po dniu więcej i więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i zaczyna działać.

Wiedza zawarta w tej książce nie nadaje się jednak dla wszystkich, dlatego najpierw sprawdź, czy ta książka może Ci się przydać.

Musisz mieć tę książkę, jeżeli:

Masz palące pragnienie posiadania w Internecie dochodowego biznesu, który automatycznie będzie przynosił Ci dodatkowe dochody.Nie chcesz zakładać firmy i ganiać za klientami, ale chcesz dorzucić do comiesięcznych dochodów dodatkową okrągłą sumkę (powiedzmy 200-1000 zł).Chcesz prowadzić swoją firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć i w co się zaangażować, bo po prostu nie wiesz, gdzie są pieniądze, a gdzie ich nie ma?Zaczynasz swój biznes od zera i chcesz nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne do zarabiania pieniędzy przez Internet.Masz swoją stronę WWW, ale nie masz pojęcia, co zrobić, żeby zaczęła przynosić chociaż 300-500 zł miesięcznie.Chcesz mieć dostęp do wiedzy, która jest sprawdzona i setkom innych biznesów pozwoliła rozwinąć się i zarabiać duże pieniądze.

Jeżeli odnalazłeś swoją sytuację na powyższej liście, to gratuluję, już zrobiłeś pierwszy mały krok do osiągnięcia sukcesu w Internecie. Masz już chęci do działania, teraz potrzebujesz jeszcze właściwej wiedzy. Dlatego spójrz, co m.in. poznasz dzięki mojej książce:

Najważniejszą rzecz od której MUSISZ zacząć tworzenie swojego biznesu. 95% nowo powstających biznesów zapomina o tym i jest to główną przyczyną ich porażek albo wolnego rozwoju.Sposoby tworzenia stron WWW, które sprawią, że odwiedzający Twoją stronę będą na nią wracać i polecać ją swoim znajomym. Ładna grafika na stronie to nie wszystko, trzeba jeszcze zadbać o funkcjonalność, treść i ułatwiającą poruszanie się strukturę. Z tej książki dowiesz wszystkiego na ten temat.Dokładną charakterystykę pięciu najlepszych i najbardziej sprawdzonych sposobów zarabiania w Internecie. Sam wybierzesz, który sposób jest dla Ciebie najlepszy i najbardziej Ci się podoba.Jak prowadzić swój biznes w zgodzie z prawem elektronicznym i prawami autorskimi oraz co zrobić, aby nie zostać oskarżonym o SPAM? Czyli jak bezpiecznie i według litery prawa działać w Internecie?Jak stworzyć i podtrzymać silne relacje ze swoimi klientami oraz użytkownikami odwiedzającymi Twoją stronę? Dzięki dobrym relacjom, klienci nie tylko będą Cię polecać swoim znajomym, ale również zaczną częściej kupować.Jak automatyzować swój e-biznes, żeby Twoja praca ograniczała się do pracy "nad" biznesem, a nie "w" biznesie. Im więcej wykonają za Ciebie automaty, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. W jaki sposób najefektywniej wykorzystać potencjał innych ludzi w rozwoju swojego biznesu? Raz na zawsze zapomnij o zasadzie: "Chcesz mieć coś zrobione dobrze, to zrób to sam". W e-biznesie to nie działa.Dlaczego klienci nie zwracają uwagi na Twoją reklamę i w jaki sposób sprawić, aby zwykła kampania reklamowa dała przytłaczające efekty?Które z metod reklamy w Internecie stosowane przez duże firmy nie nadają się dla małego i średniego e-biznesu?Jakich błędów unikać przy zakładaniu, prowadzeniu, a nawet budowie strony Internetowej? Jeżeli będziesz znał potencjalne błędy, to będziesz mógł ich uniknąć.Czym jest świadomy marketing i jak bardzo pozwoli Ci zwiększyć dochody? Świadomy marketing pozwolił mi zarobić więcej pieniędzy niż cokolwiek innego.

Jak widzisz, wiedza, którą poznasz dzięki tej książce, zawiera wszystko, co jest potrzebne, aby, zaczynając od ZERA, osiągnąć sukces w Internecie. Pomyśl, co się stanie, kiedy zaczniesz w końcu zarabiać pieniądze za pomocą Internetu? Chyba jeszcze nie zastanawiałeś się, na co chcesz wydać te pieniądze? Nie myśl teraz o tym i spójrz na to, co będziesz umiał zrobić po przeczytaniu tej książki:

Za te same pieniądze co inni zyskać znacznie więcej, ponieważ poznasz jedną rzecz w e-bziensie, której prawie nikt nie robi. W tej swojej książce poświęciłem jej cały rozdział.Zaprojektować i odpowiednio zmodyfikować swoją stronę internetową, aby na pierwszy rzut oka wyglądała profesjonalnie i podobała się użytkownikom.Prowadzić swój marketing w taki sposób, że najmniejszymi możliwymi kosztami zbudujesz długotrwałą, opartą na sympatii relację ze swoimi klientami. Dzięki czemu Twoi klienci sami zaczną polecać Twój biznes znajomym i przyciągać nowych klientów.Zaoszczędzisz sobie wielu godzin ciężkiej i żmudnej pracy nad wyważaniem już otwartych drzwi i samodzielnym eksperymentowaniem. Nie ma sensu odkrywać na nowo rzeczy, które już zostały odkryte, a nawet ulepszone.Wejść w te części e-biznesu, w których są największe pieniądze, i działać w sposób, który przyniesie najwięcej korzyści Twojemu biznesowi. Dzięki temu nie będzie takiej sytuacji, że ciężko pracujesz i nie masz pewności, że Twoja praca nie idzie na marne.Użyć najlepszych dla Twojego e-biznesu sposobów promowania się i reklamy. Bez właściwej promocji nigdy nikt nie usłyszy Twojej stronie.Znaleźć i skutecznie wykorzystać darmowe narzędzia do robienia marketingu internetowego. W Internecie jest tyle darmowych rzeczy, że sam się zdziwisz, iż mogłeś myśleć o dużych kosztach robienia biznesu w Internecie.

Być może tlą się w Tobie jeszcze resztki wątpliwości , czy ta książka jest na pewno dla Ciebie. Dlatego chciałbym, abyś najpierw przeczytał o kilku popularnych mitach na temat e-biznesu, które różni ludzie lubią powtarzać, i zastanowił się nad nimi.

4 największe mity na temat e-biznesie


Mit 1: "E-biznes jest całkiem za darmo"

Możesz to włożyć między bajki. Robiąc biznes w Internecie, musisz zdawać sobie sprawę, że nawet pozornie darmowe rzeczy kosztują… ale w trochę inny sposób niż myślisz.

Wszystko ma swoją cenę i poświęcając swój czas na np. promowanie swojego sklepu, płacisz cenę, jaką jest poświęcanie na to swojego czasu (mógłbyś w tym czasie robić coś innego). Czas to cena, jaką musisz zapłacić za to, co jest za darmo.

Mit 2: "Żeby zacząć działać w e-biznesie, trzeba kupić serwer, zlecić wykonanie strony i zrobić wiele innych kosztownych rzeczy"

Wcale tak nie jest. Prosty przykład: wystarczy założyć bloga i zapisać się do jakiegoś programu partnerskiego, a potem regularnie promować ten PP. Stronę internetową możesz założyć na jednym z setek darmowych portali hostingowych.

Co więcej - w Internecie są, za darmo, bardzo dobre programy do skuteczniejszego prowadzenia marketingu internetowego. Wystarczy wiedzieć, gdzie je znaleźć i jak wykorzystać. Nie musisz wydawać tysięcy złotych na programistów.

Mit 3: "Żeby robić biznes w Internecie, nie trzeba się na niczym znać… To takie proste! "

Oczywiście biznes w Internecie wcale nie jest trudny, kiedy ma się dostęp do praktycznej wiedzy (takiej jak w tej książce). Ale tę wiedzę trzeba najpierw poznać i później zastosować w życiu. Nie wystarczy zapisać się np. do programu partnerskiego i czekać na deszcz pieniędzy.

Musisz się w kilku podstawowych kwestiach przynajmniej "orientować". Na początku tylko w najważniejszych kwestiach (m.in. takich, jakie są w tej książce), później, z czasem, douczysz się i poznasz resztę.

Mit 4: "Żeby robić biznes w Internecie, trzeba mieć doświadczenie i znać się bardzo dobrze na czymś"

Naprawdę tak uważasz? Ja zbudowałem swój serwis od zera, zdobywając dzień po dniu, kawałek po kawałku praktyczną wiedzę.

Nie miałem skończonych żadnych studiów ani nie miałem dostępu do takich praktycznych przewodników jak Ty teraz. Mimo to udało mi się odnieść sukces. Poza tym Internet jest tak dynamiczny, że co chwilę pojawia się jakaś nowa możliwość i szansa na zarabianie (niedawny przykład z Otwieramy.pl).

Jeśli chcesz odkryć i bez problemu zastosować we własnymi biznesie ten nieprzyzwoicie skuteczny marketing... Jeśli chcesz poznać marketing, który jest tak bezczelnie prosty w użyciu, że rozśmieszy Cię kolejne stwierdzenie : "marketing jest skomplikowany", to przeczytaj następny akapit.

Więcej niż gwarancja satysfakcji!


Powinieneś wiedzieć, że wybierając praktyczna wiedzę zawartą w tej książce (652 strony! ), nie ponosisz żadnego ryzyka związanego z kupnem książki, ponieważ:

Dajemy Ci pełną, 100% gwarancję satysfakcji na tego ebooka, a to oznacza, że jeżeli po przeczytaniu go będziesz uważał, że nie masz pełnej wiedzy, aby natychmiast zacząć prowadzić swój e-biznes, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Bez żadnych dyskusji i zadawania pytań.

Jeżeli zdecydujesz się właśnie teraz na kupno książki, dostaniesz nie tylko 652 strony wypełnione wiedzą, ale również pakiet unikalnych bonusów - oto one:

BONUS #1:

Specjalna zniżka na abonament do serwisu CzasNaE-Biznes , w którym znajdują się obrzymie ilości artykułów dotyczących marketingu internetowego, oraz setki kreatywnych osób z całej polski rozmawia na forum dyskusyjnym o kolejnych pomysłach. To właśnie na tym forum, ponad 4 lata temu powstał pomysł na Wydawnictwo Złote Myśli.

Wartość: 30 zł

BONUS #2:

Dostęp do wyjątkowego kursu e-mailowego "Uwolnij Swoją Firmę" , prowadzonego przez Piotra Michalaka, specjalisty od zarządzania strategicznego i pisania tekstów perswazyjnych.

Wartość: 37 zł

BONUS #3:

Ebook "Copywriting" - prezent serwisu Artelis.pl. To publikacja licząca 87 stron, będąca zbiorem najlepszych artykułów o Copywritingu. Wybór artykułów został skonsultowany z Netigo.pl - platformą e-biznesu. Dowiesz się jak stworzyć treści, które przyciągną klientów na Twoje strony.

Wartość: 27 zł

BONUS #4:

Nowatorskie narzędzie e-biznesowe - nRotator . Nowatorskie narzędzie e-biznesowe - nRotator - firmy Netina Sp. z o.o. właściciela platformy e-biznesowej Netigo.pl. Narzędzie to pozwala nabadanie skuteczności tekstów marketingowych na stronach WWW. Dzięki temu możesz zwiększyć sprzedaż na swojej stronie internetowej nawet o kilkaset procent. Więcej o narzędziu można przeczytać na stronierotator.netigo.pl

Jeśli zdecydujesz się zakupić ebooka "CzasNaE-Biznes", otrzymasz od 1 do 4 miesięcy abonamentu na nRotatora gratis w zależności od wybranej opcji.

Wartość bonusu waha się w zależność od wersji od 29 do 200zł!

Unikalna oferta, tylko do 15 listopadaUWAGA:

Tylko Ci którzy kupią ebooka "CzasNaE-Biznes" do 15 XI mają szansę wylosować ostatni egzemplarz drukowanego wydania ebooka "Hipnotyczny Marketing" Joe Vitale z autografem autora! Książka ta normalnie kosztuje 86,97 zł, ale oryginalny podpis Joe Vitale sprawia, że jest bezcenna. Wykorzystaj okazję i zamów ebooka "CzasNaE-Biznes" już teraz.

Przeczytaj co o tej książce i o samym Joe Vitale mówi Piotr Majewski:

"Joe Vitale zaliczam do grona 5 zachodnich specjalistów, którzy mieli największy wpływ na mnie, moje biznesy i moje podejście do marketingu. Wiele się od niego nauczyłem, wiele jeszcze na pewno się nauczę. U Joe cenię najbardziej robienie w marketingu tego, co jest skuteczne i sprzedaje, a nie tego, co nie zostanie skrytykowane. (...)"

Powinieneś wiedzieć coś jeszcze...


Jakiś czas temu w USA zostało przeprowadzone specjalne badanie na temat realizacji pomysłów i postanowień. Okazało się, że szansa na zrealizowanie postanowienia czy pomysłu drastycznie spada, jeżeli czegoś nie zacznie się robić w ciągu pierwszych 48 godzin.

Sprawy odłożone na później to sprawy, o których zapominamy. Dlatego też proponuję Ci zadziałać właśnie teraz i wypełnić formularz zamówienia. Jeżeli będziesz dłużej zwlekał, możesz bezpowrotnie stracić okazję na zarabianie pieniędzy - tylko dlatego, że o tym zapomnisz.

Zamów teraz, a już za chwilę dostaniesz książkę i cały zestaw promocyjny, który jak już zapewne podliczyłeś, jest wart ponad 100 złotych!


Więcej informacji
Cena: 37.00 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Podręcznik Partnera (0.00zł)
Programy partnerskie w praktyce (21.70zł)
Marketing impulsowy (37.00zł)
Wykorzystaj potęgę artykułów! (0.00zł)
Potrafie korzystac z Internetu - Infobrokering (0.00zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu. (0.00zł)
Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
E-społeczność (19.97zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)
Sekrety pozycjonerów (19.97zł)
Kurs Usability (0.00zł)
Hipnotyczny Marketing (66.97zł)
Google - AdSense (23.70zł)
Zanox krok po kroku (0.00zł)
Wirtualne płatności: E-gold i MoneyBookers (29.95zł)
Marketing internetowy w praktyce (39.97zł)
Potęga jednego e-maila (19.97zł)
Poznaj sekret jak pisać ebooki (29.95zł)
HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy... (46.99zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej