e-mail sitemap strona główna


Czas pracy w przykładach

Bożena Lenart i Anita Gwarek
Cena: 36.60 zł
stron: 34

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak należy ustalać czas pracy (wymiar i rozkład) pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy?


Jak należy ustalać czas pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy?

Pracodawco! czy jesteś pewien, ze prawidłowo rozliczasz czas pracy swoim pracownikom?

Pracowniku! czy wiesz ile ci się należy z tytułu nadgodzin?

Przedstawiamy wyjątkową publikację, w której autorzy nie piszą o teorii czasu pracy, nie posługują się trudnym prawniczym językiem. Po prostu dają gotowe rozwiązania i przykłady, dzięki którym rozliczenie czasu pracy, nadgodzin, pracy w niedziele i święta będzie bardzo proste.

Autorki za pomocą licznych przykładów tłumaczą, jak należy ustalać wymiar i rozkład czasu pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy. W publikacji dużo miejsca poświęcono rozliczaniu pracy w godzinach nadliczbowych, w dniach wolnych od pracy, podczas dyżuru, przestoju a także w związku z usprawiedliwioną nieobecnością w pracy.

Kim są Autorki? Bożena Lenart, Anita Gwarek – specjalistki prawa pracy z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, absolwentki Wydziału Prawa i Administracji UW, autorki wielu publikacji o tematyce prawa pracy; w środowisku specjalistów ds. kadr znane z prowadzenia interesujących szkoleń i licznych artykułów w prasie codziennej.

W publikacji elektronicznej "Czas pracy w przykładach", znajdziesz gotowe rozwiązania na każdą okazję:

Masz problem z zastosowaniem w praktyce takich pojęć jak: norma, wymiar rozkład czasu pracy, przeciętny pięciodniowy tydzień pracy? Ten e-book wytłumaczy Ci co się za nimi kryje i je zastosować w rozliczeniu czasu pracy.

Nie wiesz, czy prawidłowo ustalasz godziny nadliczbowe?W tej publikacji znajdziesz przykłady przekroczenia normy dobowej i średniotygodniowej w różnych systemach czasu pracy, a także w przypadku pracownika niepełnoetatowego oraz zasady rozliczania nadgodzin

Masz wątpliwości, jak rozliczać czas pracy w związku z np. chorobą, urlopem pracownika?Zobacz przykładowe harmonogramy czasu pracy, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zasady rozliczania usprawiedliwionej nieobecności pracownika.

Rozliczasz czas pracy pracownika zwalnianego w połowie miesiąca i pracownik wypracował nadgodziny?W e-booku znajdziesz informacje na temat rozliczania czasu pracy pracowników zatrudnianych i zwalnianych w trakcie miesiąca.

Treść e-booka to fragment publikacji pt. „Kadry. Serwis spraw pracowniczych” (Wydawnictwo BECK) – obszernego opracowania poświęconego tematyce prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, dostępnego na rynku w cenie 199 zł.

Osobom zainteresowanym wyłącznie problematyką nawiązania stosunku pracy, w tym także umowy o pracę polecamy ebook "Czas pracy w przykładach" skoncentrowany tylko na tej tematyce – dzięki temu zyskują dostęp do praktycznych informacji i gotowych rozwiązań za jedyne 36,60 zł, bez konieczności kupowania 2 tomowego dzieła za 199 zł.

Publikacja zawiera przykłady i przepisy aktualne na rok 2006!


Wszystkie przykłady przedstawione w e-booku "Czas pracy w przykładach" dotyczą aktualnego kalendarza na 2006 r. Dzięki temu bez problemu poradzisz sobie z takimi sytuacjami jak:
  • ustalenie wymiaru i rozkładu czasu pracy na poszczególne miesiące 2006 r.,
  • rozliczanie czasu pracy podczas zbiegu dwóch świąt – w maju i grudniu 2006 r.,
  • rozliczanie czasu pracy w miesiącach, w których występują inne dni świąteczne.Więcej informacji
Cena: 36.60 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Idealny pracownik (29.95zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Moja firma (19.97zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Zostań Supersprzedawcą (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej