e-mail sitemap strona główna


Czas pracy w przykładach

Bożena Lenart i Anita Gwarek
Cena: 36.60 zł
stron: 34

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak należy ustalać czas pracy (wymiar i rozkład) pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy?


Jak należy ustalać czas pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy?

Pracodawco! czy jesteś pewien, ze prawidłowo rozliczasz czas pracy swoim pracownikom?

Pracowniku! czy wiesz ile ci się należy z tytułu nadgodzin?

Przedstawiamy wyjątkową publikację, w której autorzy nie piszą o teorii czasu pracy, nie posługują się trudnym prawniczym językiem. Po prostu dają gotowe rozwiązania i przykłady, dzięki którym rozliczenie czasu pracy, nadgodzin, pracy w niedziele i święta będzie bardzo proste.

Autorki za pomocą licznych przykładów tłumaczą, jak należy ustalać wymiar i rozkład czasu pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy. W publikacji dużo miejsca poświęcono rozliczaniu pracy w godzinach nadliczbowych, w dniach wolnych od pracy, podczas dyżuru, przestoju a także w związku z usprawiedliwioną nieobecnością w pracy.

Kim są Autorki? Bożena Lenart, Anita Gwarek – specjalistki prawa pracy z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, absolwentki Wydziału Prawa i Administracji UW, autorki wielu publikacji o tematyce prawa pracy; w środowisku specjalistów ds. kadr znane z prowadzenia interesujących szkoleń i licznych artykułów w prasie codziennej.

W publikacji elektronicznej "Czas pracy w przykładach", znajdziesz gotowe rozwiązania na każdą okazję:

Masz problem z zastosowaniem w praktyce takich pojęć jak: norma, wymiar rozkład czasu pracy, przeciętny pięciodniowy tydzień pracy? Ten e-book wytłumaczy Ci co się za nimi kryje i je zastosować w rozliczeniu czasu pracy.

Nie wiesz, czy prawidłowo ustalasz godziny nadliczbowe?W tej publikacji znajdziesz przykłady przekroczenia normy dobowej i średniotygodniowej w różnych systemach czasu pracy, a także w przypadku pracownika niepełnoetatowego oraz zasady rozliczania nadgodzin

Masz wątpliwości, jak rozliczać czas pracy w związku z np. chorobą, urlopem pracownika?Zobacz przykładowe harmonogramy czasu pracy, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zasady rozliczania usprawiedliwionej nieobecności pracownika.

Rozliczasz czas pracy pracownika zwalnianego w połowie miesiąca i pracownik wypracował nadgodziny?W e-booku znajdziesz informacje na temat rozliczania czasu pracy pracowników zatrudnianych i zwalnianych w trakcie miesiąca.

Treść e-booka to fragment publikacji pt. „Kadry. Serwis spraw pracowniczych” (Wydawnictwo BECK) – obszernego opracowania poświęconego tematyce prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, dostępnego na rynku w cenie 199 zł.

Osobom zainteresowanym wyłącznie problematyką nawiązania stosunku pracy, w tym także umowy o pracę polecamy ebook "Czas pracy w przykładach" skoncentrowany tylko na tej tematyce – dzięki temu zyskują dostęp do praktycznych informacji i gotowych rozwiązań za jedyne 36,60 zł, bez konieczności kupowania 2 tomowego dzieła za 199 zł.

Publikacja zawiera przykłady i przepisy aktualne na rok 2006!


Wszystkie przykłady przedstawione w e-booku "Czas pracy w przykładach" dotyczą aktualnego kalendarza na 2006 r. Dzięki temu bez problemu poradzisz sobie z takimi sytuacjami jak:
  • ustalenie wymiaru i rozkładu czasu pracy na poszczególne miesiące 2006 r.,
  • rozliczanie czasu pracy podczas zbiegu dwóch świąt – w maju i grudniu 2006 r.,
  • rozliczanie czasu pracy w miesiącach, w których występują inne dni świąteczne.Więcej informacji
Cena: 36.60 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Zostań Supersprzedawcą (21.70zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Moja firma (19.97zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Idealny pracownik (29.95zł)
Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej