e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Zdrowie i uroda


Choroby cywilizacyjne

dr Jacek Roik
Cena: 19.97 zł
stron: 312

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj sekret jak zyć w zdrowiu i nie dopuścić do ciężkich chorób.


Choroby cywilizacyjne to plaga naszych czasów. Dbaj o zdrowie i dowiedz się jak zwalczyć choroby wywołane przez cywilizację. Jak się przed nimi ustrzec?

UWAGA: Dr Jacek Roik Lekarzem Roku 2005!14 Stycznia 2006 roku Dr Jacek Roik znalazł się w trójce wyróżnionych lekarzy w plebiscycie Gazety Krakowskiej w kategorii "Lekarz pierwszego kontaktu". Przeczytaj, co Lekarz Roku 2005 ma Ci do powiedzenia.
"dr Jacek Roik"

Zacznij żyć zdrowo... to Twoja wielka szansa!

Nazywam się Jacek Roik, jestem lekarzem chorób wewnętrznych. Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie ukończylem w 1967 roku.

Pracując jako lekarz pierwszego kontaktu zauważyłem, że ilość wypisywanychrecept dla Pacjentów nie przekłada się na Ich poprawę stanu zdrowia!Widziałem również moje recepty w koszu na śmieci obok przychodni, gdziewtedy pracowałem! Nie było najmniejszego sensu powielać ten styl leczenia ipisać tylko leki chemiczne. Postanowiłem wypisywać Moim Pacjentom receptyna zdrowy styl życia!

Zacząłem zwracać uwagę na holistyczne podejście do zdrowia! A więc nie tylko leki ale odżywianie, środowisko w którym żyjemy i pracujemy, wreszcie higiena psychiczna oraz wysiłek fizyczny a przede wszystkim zdrowa żywność jaką codziennie spożywamy, ma znaczenie dla każdego z nas jeżeli chodzi o zdrowie!

Staram się każdemu Pacjentowi, z którym się stykam w codziennej praktyce przekazywać WIEDZĘ na temat profilaktyki chorób cywilizacyjnych. To zagadnienie uważam za najważniejszy cel mojej pracy! Można mieć dużo pieniędzy a mało wiedzy na temat jak być zdrowym i zmierzać ku chorobie, a gdy sytuacja jest odwrotna możemy być zdrowsi!

Tylko od Ciebie zależy czy chcesz żyć zdrowo. W publikacji, którą napisałem przekazuje na ponad ponad 300 stronach wiedzę zdobywaną latami. Czy z niej skorzystasz?

"Chyba nie ma w Tarnowie dorosłego człowieka , który o doktorze Roiku niesłyszał. - Aaa, to ten od zdrowej żywności? Ten sam. Ten od soi? Ten. Tenod zdrowego stylu życia? Dokładnie. Ten, ten. Ten, co każe wszystkimpacjentkom badać piersi? Właśnie. Właśnie za to, za tę profilaktykę międzyinnymi doktor Jacek Roik z Tarnowa nagrodę od Jolanty Kwaśniewskiej dostał."

ECHO TARNOWA, 26 Czerwca 2002

Wspołczesny człowiek nie ma na nic czasu. Jest to prawda oczywista. Jest jednak coś bezcennego, na co trzeba znaleźć czas. To oczywiście Twoje ZDROWIE! Od zdrowia sie wszystko zaczyna i na braku zdrowia sie wszystko kończy. Nie zrealizujesz swoich planów osobistych i zawodowych gdy nie będziesz zdrowy. O zdrowie musisz dbać codziennie. Nie należysz chyba do osób, które myślą, że zachorować może sąsiad,mieszkaniec innego miast,a czy innego kraju, wszyscy ale pewno nie Ty! Pamiętaj, że choroby cywilizacyjne czyhają na każdego nieprzygotowanego.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zdrowie i uroda

Zbuduj dojrzałą i trwałą przyjaźń (14.97zł)
Kobieta piękną jest (14.97zł)
Seksualny klucz do kobiecych emocji (37.00zł)
Arkana seksu - ekstaza i jedność (19.97zł)
Irydologia w praktyce (19.97zł)
Tai Chi Chuan (29.95zł)
Zdrowie w zasięgu myśli (19.97zł)
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness (19.97zł)
Policyjne Ju-Jitsu (19.97zł)
Migrena stop! (9.97zł)
Vipassana (0.00zł)
Już nie będę taki szybki (19.97zł)
Świadome śnienie (19.97zł)
Uzdrawiający sen (19.97zł)
Nie rzucaj palenia od razu! (9.97zł)
Zwalcz stres (19.97zł)
Zadbaj o swój głos (0.00zł)
Jak rozstawać się z papierosami? (0.00zł)
Jak wyleczyć nieuleczalne choroby (19.97zł)
Jak pokochać siebie? (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej