e-mail sitemap strona główna


Ja i cele

Małgorzata Dwornikiewicz
Cena: 37.00 zł
stron: 124

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam sie chciało tak, jak często nam się nie chce


Ja i cele - Zapalniki motywacji. Co powinieneś wiedzieć, by się skutecznie motywować?

Ujawniamy sekrety znane do tej pory wyłącznie garstce tych, którzy osiągają najwięcej!


Zanim jeszcze je poznasz, przeczytaj proszę poniższą historię:

Tomek postanowił sobie: „od jutra rzucam palenie… od jutra ćwiczę… od jutra nie jem słodyczy…”.I jaki był efekt? Minął kolejny poniedziałek, kolejny tydzień, kolejnymiesiąc ...i nic... nic, kompletnie nic się nie zmieniło - nadal pali(może nawet więcej), nadal nie ćwiczy (ooo i przybył mu kolejny zbędnykilogram), nadal je słodycze (a ostatnio odkrył nowy, smaczny, wysokokaloryczny batonik…).

Czy sytuacja Tomka coś Ci przypomina?

„Jeśli ktoś nie wie, do którego portu chceprzypłynąć – żaden wiatr mu nie sprzyja.” (Seneka)

„Ustal cele we wszystkich ważnych dla Ciebie dziedzinach życia. Możebyć tak, że w niektórych dziedzinach wystarczy kontynuacja tego, cojuż robisz...

Skup się raczej na tym, co najbardziej zaniedbałeś/zaniedbałaś.”
- pisze w swoim ebooku Małgorzata Dwornikiewicz, trenerka, specjalistka od motywacji.

Jak widać na przykładzie Tomka, sprawa nie kończy się jednak na ustaleniu swoich celów. Trzeba jeszcze mieć motywację, by rzeczywiście wytrwale dążyć do ich osiągnięcia, pomimo wszystkich przeciwności, jakie na pewno pojawią się po drodze. I w tym właśnie nasz ebook pomoże Ci najbardziej.

Posłuchaj, co o tym ebooku mówi Łukasz H. Milewski - trener zmiany osobistej, motywator, autor szkolenia Czas na Zmiany.

Jak zwalczyć skłonność do odkładania spraw na później?


Postanów, że żyjesz od dziś okresami pięciominutowymi. Zamiastmyśleć o zadaniach czekających Cię w kategoriach uciążliwej, długiejpracy, pomyśl o chwili obecnej. Wykorzystaj 5 minut robiąc to, cochcesz, tak jak chcesz, nie zwlekając z czymkolwiek.

Usiądź i zwyczajnie rozpocznij to, co dotychczas odkładałaś. Zrób to teraz.

Zadaj sobie pytanie: „jaka najgorsza rzecz może mi się przydarzyć, jeśli zrobię teraz właśnie to, co ciągle odkładam na później?”. Odpowiedź z reguły jest tak niegroźna, że sama/sam się zdziwisz, jakszybko wciągnęło Cię to, co miałaś/miałeś zrobić. Nie będzieszmiała/miał powodu, by dalej się bać.

Wyznacz sobie ściśle określony odcinek czasu (np. piątek od godziny 16.00 do 16.15, który poświęcisz wyłącznie na to, co odkładasz, a cowiąże się z Twoim nowym celem.

Pomyśl: jestem zbyt ważna/ważny by żyć w nerwach z powoduczegoś, co muszę zrobić. Ja kochając kogoś nie traktowałabym go w tensposób – to dlaczego siebie chcę tak traktować?

To dopiero początek długiej listy sposobów, które już za chwile możesz poznać dzięki ebookowi „Ja i cele”.

Celemebooka jest to, by czytelnik odnalazł naturalną automotywację,poznając siebie (określając jakim jest człowiekiem, co jest dla niegoważne) - następnie wyznaczył cele, do których będzie dążył (w zgodzie zesobą) - to jest sekret naturalnej, najsilniejszej automotywacji (bo płynącejz wnętrza).

Co powinieneś wiedzieć, by się skutecznie motywować?


- Jaki wpływ na automotywację ma temperament?
- Jak odkryć i spełnić naprawdę SWOJE marzenia? (nie rodziców, czy otoczenia...)
- Jak z pojawiających się przeszkód uczynić źródło swojej SIŁY?
- Jak wykorzystać fakt osiągnięcia celu?
- Dlaczego ZWLEKAMY z wykonaniem pewnych zadań?
- Jak skutecznie pokonać skłonność do odkładania spraw na później?

To wszystko i wiele więcej odkryje przed Tobą nowy, trafiający w samo sedno sprawy ebook „Ja i cele”. Gromadzi on wiedzę pokoleń, od antyku po współczesnych amerykańskich autorów motywacyjnych, prezentując ją w sposób lekki i przyjemny w odbiorze.

„Powiem krótko: Przeczytasz. Zastosujesz. Osiągniesz swoje cele. Dokładnie tak to wygląda! Od wielu lat studiuję literaturę motywacyjną, głównie amerykańską, ale ten ebook jest po prostu przełomowy. Mamy ogromne szczęście, że jest on dostępny po polsku i każdy może się z nim zapoznać i zmienić swoje życie. Drugiej, tak skutecznej, kompleksowej i dostosowującej się do indywidualnych potrzeb czytelnika publikacji na ten temat po prostu NIE MA.”

Sebastian Schabowski, autor książki "Potęga jednego e-maila".

Czy profesjonalne szkolenie motywacyjne o wartości ponad 1000 zł może zmienić Twoje życie? Oczywiście. A co, gdyby takie szkolenie było dostępne KILKADZIESIAT RAZY TANIEJ i mógłbyś je przeprowadzić sam dla siebie, gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz? Na przykład właśnie teraz?

Promocja startowa:
Startujemy 7-8-2006 z ceną niższą aż o 10 zł! Z każdym dniem będziemy zwiększać cenę o złotówkę, by 17-8-2006 sprzedawać ebooka już po normalnej cenie (37 zł). Podejmij decyzję już teraz, jutro będzie drożej!

Ebook ten, to kurs, który dzięki ćwiczeniom i testom dostosowuje się dokładnie do CIEBIE (bo w końcu, to TY udzielasz odpowiedzi). Dzięki temu, pomaga Ci dokładnie tam, gdzie TY najbardziej potrzebujesz pomocy.

Wykonywanie zawartych w nim ćwiczeń jest pasjonujące i jeszcze bardziej pomaga Ci określić, czego chcesz i jak to "coś" osiągnąć. A teraz skorzystaj z prostego formularza poniżej, by zainwestować w swoją motywację, która będzie Ci odtąd nieustannie towarzyszyć!


Więcej informacji
Cena: 37.00 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Optymizm (19.97zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Gut Impact (34.00zł)
Efekt Motyla (21.70zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Od złotówki do stówki (19.97zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Świadome zakupy (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej