e-mail sitemap strona główna


Business English dla każdego

Anna Horochowik
Cena: 24.97 zł
stron: 100

obszerniejsze informacje o ebooku

Odkryj jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy?


Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego?

Jak bardzo podniesie się jakość Twojego życia, gdy będziesz już swobodnie rozmawiać po angielsku przez telefon, negocjować, odczytywać działania matematyczne, analizować statystyki, pisać raporty, CV, faktury, ogłoszenia i wiele innych biznesowych pism?

Z taką wiedzą będziesz gotowy zdobywać angielskojęzyczny świat. Da Ci ona pewność, że poradzisz sobie w standardowych sytuacjach występujących w pracy dla anglojęzycznych firm, jak również w negocjajcach i współpracy z tymi firmami. 

To naprawdę potężna wiedza. To coś w rodzaju klucza, który otwiera przed Tobą anglojęzyczny rynek pracy i daje Ci możliwość pracowania w Twoim zawodzie. Nic więc dziwnego, że takie umiejętności zdobywa się zwykle na trwających wiele miesięcy, drogich kursach stacjonarnych.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wcale wydawać setek ani tysięcy złotych na kursy biznesowego angielskiego - wystarczy, że znasz już w pewnym stopniu ten język i skorzystasz z ebooka „Business English dla każdego”.

Książka ta nie tylko nauczy Cię, jak radzić sobie w sytuacjach biznesowych JĘZYKOWO - ona także udzieli Ci wielu porad natury psychologicznej i  praktyczniej. Dowiesz się między innymi, jak:
  • rozmawiać przez telefon
  • zdobyć zaufanie i sympatię w pracy
  • przygotować udaną prezentację
  • przeprowadzać biznesowe spotkania i skutecznie negocjować
  • radzić sobie ze stresem w pracy
  • czytać liczby, działania matematyczne i interpretować statystyki
  • napisać CV i list motywacyjny
  • pisać wiele innych pism biznesowych

Książka inna niż wszystkie


Podstawową zaletą tej książki, która wyróżnia ją spośród podobnych, jest ilość wartościowych porad, jakich autorka udziela czytelnikom podczas omawiania kolejnych zagadnień związanych z użyciem języka angielskiego w pracy. Sprawia to, że ebook kompleksowo przygotowuje Cię do nowych sytuacji (jednocześnie wprowadzaja w świat angielskiego w biznesie i biznesu jako takiego).

"Po przerobieniu tej książki nabrałem więcej odwagi, wiary w siebie i w swoje możliwości. Złożyłem więc podanie do pracy w firmie zagranicznej, która swoją siedzibę ma w Polsce. Po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem wymarzoną pracę. Idzie mi bardzo dobrze. Dostałem już umowę na stałe. Dzięki temu ebookowi nauczyłem się bardzo dużo. To jedyna taka książka, dzięki której szybko i z widocznymi efektami nauczyłem się języka biznesowego. Zwroty i słówka, które poznałem niemal codziennie używam w mojej pracy. Wiem już jak  negocjować z klientem, na co zwracać uwagę przy prezentacjach (a z tym miałem największe problemy), . Wciąż korzystam z książki kiedy muszę coś napisać. Ten ebook to prawdziwa rewelacja ! ! ! Szczerze polecam ! ! ! "
Michał Piekarczyk, informatyk

"Jestem nauczycielem języka angielskiego z zawodu i z książki korzystam w pracy na kursach ucząc języka w biznesie. Powiem tylko jedno. Z wszystkich książek do nauki Business English jest to jedyna taka publikacja, z której słuchacze korzystają najchętniej. Książka jest dla każdego, kto tylko chce poznać język w biznesie. Po prostu jedyna w swoim rodzaju."

Monika M., nauczyciel

"Nic dodać, nic ująć. Pracowałam na recepcji przez długi czas w restauracji, a po przerobieniu tego ebooka zaczęłam pracować jako manager. Wystarczyło tylko pokazać im swoją wiedzę, którą zdobyła tylko dzięki temu ebookowi. Z książki korzystają moi znajomi, którzy również pragną zdobyć lepszą pozycję w pracy. Gratulacje dla autorki:-)"
Agnieszka H., manager w londyńskiej restauracji

"Najlepsze zwroty, najlepsze wskazówki do nauki angielskiego. Metody nauki języka, z których korzystam są po prostu rewelacyjne. POLECAM:-)"
Mariusz Kozłowski, student ekonomii

Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj raz w ebooka „Business English dla każdego” i ciesz się znajomością biznesowego angielskiego przez całe życie:
Więcej informacji
Cena: 24.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Nauka języków obcych

Angielskie słówka (19.97zł)
Mowa zależna jest prosta! (19.97zł)
Język angielski (19.97zł)
SuperMemo 98 Skuteczna nauka angielskiego (0.00zł)
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki (15.90zł)
Matura ustna z języka angielskiego (19.97zł)
Strona bierna jest prosta! (19.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne (9.97zł)
Angielskie zwroty (14.97zł)
Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim (14.97zł)
Szybka nauka języków obcych (29.90zł)
Angielskie czasy (19.97zł)
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego (14.97zł)
Niemieckie słówka (9.97zł)
Włoskie słówka (9.97zł)
Angielskie przyimki (prepositions) (9.97zł)
Hiszpańskie słówka (19.97zł)
Okresy warunkowe są proste! (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej