e-mail sitemap strona główna

Alfabetyczny spis ebooków

więcej

DARMOWY e-Book

(Nie)bezpieczne aukcje

Michał Starzyński

E-book skierowany jest głównie do osób zaczynających swoją przygodę z serwisami aukcyjnymi, żeby były świadome niebezpieczeństw czyhających na aukcjach. Po przeczytaniu ebooka, każdy sobie sam może ocenić jak bezpieczne jest Allegro i jak oceniają funkcje bezpieczeństwa osoby, które zostały oszukane.

więcej

365 dni do sukcesu

Waldemar Mielczarek

Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia pod warunkiem, że posiadasz odporność na porażki.

więcej

DARMOWY e-Book

8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla

Przemysław Jóskowiak

Co decyduje o sukcesie? Jakie cechy trzeba mieć lub w sobie wypracować, by zapewnić sobie życiowy sukces.

więcej

ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

Jolanta Gajda

Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe. Na pewno chcesz sprawić, aby Twoje dziecko odniosło w życiu sukces. Tutaj dowiesz się jak to zrobić!

więcej

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

Jolanta Gajda

Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią? Każde dziecko rodzi się mądre i inteligentne. Każdy nowo narodzony dzieciaczek jest posiadaczem umysłu o niesłychanych możliwościach.

więcej

Akupresura w praktyce

Danuta Popowicz

Jak skutecznie pozbyć się uciążliwych dolegliwości i wspomóc konwencjonalne leczenie wielu chorób? Akupresura w praktyce. Zestawy punktów na 70 schorzeń. Akupresura dla każdego.

więcej

Analiza FMEA procesu

Zbigniew Huber

Jak powinno wyglądać zarządzanie jakością i analiza FMEA procesu w praktyce? Zarządzanie jakością i analiza FMEA procesu. Unikalne i wyjątkowo praktyczne podejście.

więcej

Angielskie czasy

Anna Horochowik

Poznaj 7 czasów, które wystarczą Ci do sprawnej komunikacji. Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich? Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich?

więcej

Angielskie formuły konwersacyjne

Paweł Wimmer

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wystarczy zaledwie 15-20 minut dziennie, aby po paru miesiącach błysnąć przed nauczycielami i znajomymi dużo lepszą znajomością angielskiego, a u Anglosasów zacząć wzbudzać uznanie, zamiast politowania.

więcej

Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki

Paweł Wimmer

1000 formuł konwersacyjnych, czyli jak nie stracić języka w gębie. Poznaj 1000 zwrotów umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim oraz komplet angielskich przyimków na 1000 praktycznych przykładach!

więcej

Angielskie przyimki (prepositions)

Paweł Wimmer

Poznaj angielski w praktyce. Angielskie przyimki (prepositions), na 1000 praktycznych przykładach. Kompendium jest przeznaczone do systematycznej nauki, w efekcie której język angielski, a szczególnie komunikacja w nim, nie będzie sprawiała Ci już takich problemów.

więcej

Angielskie słówka

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Jezyk angielski jest łatwy. Angielski to jeden z najważniejszych języków świata. Wykorzystaj techniki pamieciowe do nauki słówek i wyrażeń. Poznaj jezyk angielski.

więcej

Angielskie zwroty

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Angielskie zwroty, czyli jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut?

więcej

Arkana seksu - ekstaza i jedność

Rafał Seremet

Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności. Sekret szczęśliwego partnerstwa i satysfakcjonującego Cię bycia z drugą osobą w związku. Możesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i przekształcić je w narzędzie swojego spełnienia!

Pobierz katalog ebooków (1,2 MB)

Katalog ebooków

Pobierz darmowy katalog w postaci PDF z prezentacją najpopularniejszych ebooków. Dowiesz się jak otrzymać darmowe ebooki lub w jaki sposób kupować je taniej.


Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej