e-mail sitemap strona główna

Rozwój Twojej firmy


Prowadzisz prywatną firmę? Chciałbyś, żeby rozwijała się jeszcze lepiej niż dotychczas? Tematyka przede wszystkim dla przedsiębiorców, który myślą poważnie o biznesie. Porady jak zwiększyć swoją skuteczność i jak zwielokrotnić zyski.


więcej

Analiza FMEA procesu

Zbigniew Huber

Jak powinno wyglądać zarządzanie jakością i analiza FMEA procesu w praktyce? Zarządzanie jakością i analiza FMEA procesu. Unikalne i wyjątkowo praktyczne podejście.

więcej

Czas pracy w przykładach

Bożena Lenart i Anita Gwarek

Jak należy ustalać czas pracy (wymiar i rozkład) pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy? Jak należy ustalać czas pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy?

więcej

Dokumentacja pracownicza

Przemysław Ciszek

Prowadzisz dokumentację pracowniczą? Skorzystaj z gotowych wzorów i praktycznych wskazówek jak robić to zgodnie z przepisami! Zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej wraz z przykładowo wypełnionymi gotowymi wzorami pism w sprawach kadrowych.

więcej

Fundusze unijne

Anna Szymańska

Czyli jak nie oszaleć w drodze po środki pomocowe z UE. Ile dostanie Twoja firma z 90 mld euro, które otrzyma Polska z kasy UE w latach 2007-2013?

więcej

Hipnotyczny telemarketing

Dariusz Skraskowski

Dowiedz się, czym jest hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski. Dowiedz się jak można prowadzić skutecznie rozmowy telefoniczne w biznesie, zwiększając swoje zyski.

więcej

Idealny pracownik

Miłosz Młynarz

Jak zatrudnić właściwego kandydata do pracy w Twojej firmie? Poznaj sekrety rekrutacji. Idealny pracownik, który zwiększy Twoje zyski na Ciebie czeka.

więcej

Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek?

Bartłomiej Kowalski

Jak często zdarzało Ci się zadawać sobie pytanie:? Dlaczego tylko niektórzy sprzedawcy MLM zarabiają 10 tys. miesięcznie? Dowiedz się, jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek!

więcej

Marketing alternatywny

Jakub Wicher

Napadnij na bank pomysłów marketingowych. Kto jeszcze chce wiedzieć w jaki sposób małym kosztem zwiększać zyski firmy? Marketing alternatywny w praktyce.

więcej

Moja firma

Anna Jarczyk

Krok po kroku od formalności do przedsiębiorczości. Jak odpowiednio wybrać formę działalności gospodarczej i przejść gładko przez wszystkie etapy jej zakładania?

więcej

DARMOWY e-Book

Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę

serwiskariery.pl

Internet w Twojej firmie? Tak to się opłaca! Jak możesz korzystać z internetu w swojej firmie? Jak zadbać o wizerunek firmy w sieci? Jak wykorzystać internet aby zdobyć więcej klientów?

więcej

Pracownik niepełnoetatowy

Przemysław Ciszek

Profesjonalnie opracowane zagadnienia związane z zatrudnianiem pracownika w niepełnym wymiarze pracy wraz z wzorami umów Umowa o pracę, czas pracy, urlopy wypoczynkowe – czy wiesz jakie są prawa i obowiązki pracownika niepełnoetatowego?

więcej

Rada pracowników w firmie

Przemysław Ciszek i Maciej Chakowski

20 gotowych wzorów dokumentów, które ułatwiają organizację wyborów i sprawne funkcjonowanie rady pracowniczej w firmie. Dokumenty, które zapewnią sprawne funkcjonowanie rady pracowniczej.

więcej

Skuteczne poszukiwanie klientów

Artur Wojciechowski

Dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej? Dowiedz się, dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej.

więcej

Umowa zlecenie i o dzieło

Stanisław Starkiewicz

Radca prawny doradza jak przygotować i podpisać dobrą umowę satysfakcjonującą obie strony. Przeczytaj porady radcy prawnego, a umowa zlecenie, czy umowa o dzieło nie będzie miała dla Ciebie tajemnic.
Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej