e-mail sitemap strona główna

Praktyczna edukacja


Istnieje wiele skutecznych technik uczenia, zapamiętywania oraz sposobów, dzięki którym przyswajanie wiedzy jest znacznie łatwiejsze. Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał swojego umysłu.


więcej

Dobre wypracowania

Elżbieta Banecka

Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku? Kto jeszcze chce pisać dobre wypracowania, które będą wysoko oceniane? Poznaj 5 sposobów na dobre wypracowanie i prace pisemne na 5.

więcej

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Alicja Kaszyńska

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić? Jak pisać prace licencjackie, prace magisterskie, prace dyplomowe. Praca dyplomowa, praca licencjacka, praca magisterska - napisz je samodzielnie!

więcej

Jak zdać egzamin?

Paweł Sygnowski

Poznaj metody i sztuczki, aby bezstresowo i zawsze pozytywnie zdać każdy egzamin! Dowiedz się jak zdać praktycznie każdy egzamin bez stresu. Poznaj sposoby, dzięki którym egzamin to będzie przyjemność a Ty będziesz miał więcej wolnego czasu.

więcej

Maturalne repetytorium z matematyki. Liczby i zbiory

Piotr Milewski

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na maturze o zbiorach i liczbach, a czego nie potrafili wyjaśnić nauczyciele Jak w przyjemny sposób poznać solidnie liczby i zbiory?

więcej

Praktyczny Kurs Pisarstwa

Katarzyna Siba

Ty także możesz napisać fascynującą książkę z intrygującą fabułą i odnieść sukces. Dowiedz się jak pisać książki, powieści, opowiadania, wypracowania tak aby wzbudzały one zachwyt u czytelników. Poznaj sekrety mistrzów pisarstwa. Jedyny w Polsce Praktyczny Kurs Pisarstwa w postaci ebooka.

więcej

Psychologiczne przygotowanie do matury

Diana Baranowska

Poznaj sekrety, dzięki którym zdasz maturę zupełnie bezstresowo i przyjemnie. Matura to tylko trochę większy sprawdzian. Psychologiczne przygotowanie do matury pozwoli Ci ją zdać bez najmniejszego stresu. Matura to pestka.

więcej

DARMOWY e-Book

Sekrety czytania

Katarzyna Szafranowska

Naturalne czytanie i jego sekrety 18 sekretów umysłu, dzięki którym szybkie czytanie stanie się czymś naturalnym!

więcej

Statystyka po ludzku

Paweł Tatarzycki

Odkryj jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki. Wyjątkowe kompendium wiedzy. Przejrzyście i zrozumiale. Nareszcie ktoś wytłumaczył zrozumiale zagadnienia ze statystyki. Odkryj jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki.

więcej

Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia

Paweł Sygnowski

Odkryj 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów. Systematyczne ćwiczenia to najlepszy sposób na opanowanie metod szybkiej nauki i uzyskanie zdumiewających efektów.

więcej

Szybka nauka dla wytrwałych

Paweł Sygnowski

Poznaj skuteczne techniki pamięciowe, umożliwiające bezproblemowe zapamiętywanie wszystkiego czego potrzebujesz ułatwiając Ci pracę i naukę. Poznaj techniki pamieciowe, aby szybka nauka była możliwa. Wykorzystaj moc swojego mózgu.

więcej

Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia

Paweł Sygnowski

8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! Zamiast wydawać kilkaset złotych i poświęcać kilka miesięcy na stacjonarny kurs, rozsądniej jest zainwestować tylko kilkadziesiąt złotych i kilka tygodni swojego czasu, aby otrzymać takie same rezultaty.

więcej

Szybkie czytanie dla wytrwałych

Paweł Sygnowski

Czy wiesz, że przeciętny Polak czyta z prędkością zaledwie 200 słów na minutę? Możesz to sprawdzić... i zmienić! Szybkie Czytanie jest możliwe do osiągnięcie przez każdego. Kurs Szybkiego Czytania autorstwa Pawła Sygnowskiego nauczy Cię tego jeśli tylko zechcesz. Szybkie Czytanie - nie trać czasu!

więcej

Techniki pamięciowe dla każdego

Andrzej Bubrowiecki

Jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz? Przestań "wkuwać". Zacznij uczyć się z głową i spraw, aby nauka przestała być dla Ciebie uciążliwym zajęciem.

więcej

Zwielokrotnianie Umysłu

Harry Kahne

Czy zastanawiasz się czasami nad tym jakby to było wykonywać KILKA czynności jednocześnie w pełni je kontrolując? Niniejsza publikacja pt. „Zwielokrotnianie Umysłu” jest uaktualnioną wersją kursu stworzonego przez Harry’ego Kahne'a we wczesnych latach 20. ubiegłego wieku.<< 1 >>

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej