e-mail sitemap strona główna

Praca i zatrudnienie


Dowiedz się, co tak naprawdę jest potrzebne, do zdobycia pracy i rozwijania własnej kariery zawodowej. W dzisiejszych czasach dobre wykształcenie to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć poruszać się skutecznie po rynku pracy.


więcej

365 dni do sukcesu

Waldemar Mielczarek

Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia pod warunkiem, że posiadasz odporność na porażki.

więcej

Awans zawodowy nauczyciela

Katarzyna Gajkowska

Jak zostać nauczycielem mianowanym? Jak pozytywnie wpłynie na Twoje życie zrobienie stopnia awansu? Poza oczywistymi korzyściami w postaci wyższej pensji i ogromnej satysfakcji, udoskonalisz również swoją umiejętność planowania i osiągania celów.

więcej

Daj się dobrze zatrudnić

Ryszard Bobrowski

Dowiedz się w jaki sposób możesz zdobyć wymarzoną i w pełni satysfakcjonującą pracę. Jak znaleźć zatrudnienie i satysfakcjonującą pracę. Dobra praca to skarb.

więcej

Dodatki do wynagrodzeń

Marek Rotkiewicz

Czy dostajesz taką pensję, jaka Ci się należy? Sprawdź, ile jest warta Twoja praca! Sprawdź, czy dostajesz wszystkie dodatki, na które zasługujesz i idź na rozmowę z przełożonym!

więcej

Emigracja do Szkocji

Agnieszka Iżycka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowe życie w Szkocji. Dowiedz się w jaki sposób znaleźć tam pracę, a także załatwić wszelkie formalności. Niech Twój pobyt w Szkocji stanie się pasmem przygód, niezapomnianych wrażeń, czasem nawiązywania wielu przyjemnych znajomości, a także sukcesywnego opanowywania tajników języka angielskiego i powiększania zasobów własnej kieszeni.

więcej

Godziny nadliczbowe

Tadeusz Nycz

Dowiedz się, jak nie dać się oszukać ani pracodawcy, ani pracownikowi, ani błędnym wykładniom, lecz postępować zgodnie z rzeczywistą treścią prawa o godzinach nadliczbowych. Posiądź wiedzę dzięki której samodzielnie obliczysz swoje godziny nadliczbowe! Ty też możesz poprawnie ewidencjonować czas pracy w godzinach nadliczbowych!

więcej

Nawiązanie stosunku pracy

Przemysław Ciszek

Umowa o pracę, która zabezpieczy Twoje interesy. Gotowy wzór umowy wraz z poradami ekspertów. Umowa o pracę, która zabezpieczy Twoje interesy. Gotowy wzór umowy wraz z poradami ekspertów.

więcej

Praca za granicą

Artur Robaczewski

Jak znaleźć dobrą pracę i zarabiać pieniądze za granicą nie dając się jednocześnie oszukać nieuczciwym pośrednikom? Praca za granicą - jak ją znaleźć i nie dać się oszukać. Praca za granica czeka na Ciebie.

więcej

Praca, praca, praca. Czyli jak znaleźć oferty pracy?

Miłosz Młynarz

Jak wpłynąć na proces rekrutacyjny aby otrzymać wymarzone stanowisko i dobrze płatną pracę? Ty także możesz bez problemu zdobyć satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę.

więcej

Sekrety skutecznych negocjacji

Lech Baczyński

Jak wykorzystać negocjacje aby uzyskać to, czego się chce i uniknąć manipulacji? I Ty możesz odnosić sukcesy poprzez skuteczne negocjacje. Wykorzystaj skuteczne negocjacje, uzyskaj to, czego chcesz i nie daj się zmanipulować. Jak przeprowadzić udane negocjacje?

więcej

DARMOWY e-Book

Tylko Ty decydujesz o swojej finansowej przyszłości

Ireneusz Tomczyk

Niezależność finansowa. Życie posunęło się tak daleko i stało się tak złożone, że nawet najzwyklejszy mężczyzna lub kobieta potrzebuje dużego bogactwa, aby żyć w sposób choćby zbliżony do doskonałości.

więcej

Urlop wypoczynkowy

Tadeusz Nycz

Koledzy zawsze wybierają sobie dogodny termin urlopu? A Ty zawsze masz narzucony z góry i nawet nie wiesz czy masz prawo to zmienić? Dowiedz się więcej o urlopie, który Ci się należy!

więcej

Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy

Agata Gronowicz i Bożena Lenart

25 przydatnych wzorów z zakresu: urlopów, czasu pracy, wynagrodzenia, uprawnień związanych z rodzicielstwem, odejścia z pracy, powstrzymania się od pracy. Profesjonalne wzory pism dla pracodawców, jak i dla pracowników.

więcej

Zwolnienia z przyczyn niedotyczacych pracownika

Marek Rotkiewicz

Kto jeszcze chce w łatwy sposób posiąść wiedzę na temat zwolnień grupowych i odpraw popartą licznymi przykładami? Bezrobocie w Polsce jest najwyższe w całej Unii Europejskiej, więc nic dziwnego, że o pracę trudno.<< 1 >>

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej