e-mail sitemap strona główna

Nauka języków obcych


Wszystko co powinieneś wiedzieć, aby języki obce i komunikacja w nich nie sprawiały Ci problemu. Odkryjesz gdzie leży tajemnica sprawnego uczenia się jezyków obcych.


więcej

Angielskie czasy

Anna Horochowik

Poznaj 7 czasów, które wystarczą Ci do sprawnej komunikacji. Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich? Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich?

więcej

Angielskie formuły konwersacyjne

Paweł Wimmer

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wystarczy zaledwie 15-20 minut dziennie, aby po paru miesiącach błysnąć przed nauczycielami i znajomymi dużo lepszą znajomością angielskiego, a u Anglosasów zacząć wzbudzać uznanie, zamiast politowania.

więcej

Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki

Paweł Wimmer

1000 formuł konwersacyjnych, czyli jak nie stracić języka w gębie. Poznaj 1000 zwrotów umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim oraz komplet angielskich przyimków na 1000 praktycznych przykładach!

więcej

Angielskie przyimki (prepositions)

Paweł Wimmer

Poznaj angielski w praktyce. Angielskie przyimki (prepositions), na 1000 praktycznych przykładach. Kompendium jest przeznaczone do systematycznej nauki, w efekcie której język angielski, a szczególnie komunikacja w nim, nie będzie sprawiała Ci już takich problemów.

więcej

Angielskie słówka

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Jezyk angielski jest łatwy. Angielski to jeden z najważniejszych języków świata. Wykorzystaj techniki pamieciowe do nauki słówek i wyrażeń. Poznaj jezyk angielski.

więcej

Angielskie zwroty

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Angielskie zwroty, czyli jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut?

więcej

Business English dla każdego

Anna Horochowik

Odkryj jak komunikować się w języku biznesowym i osiągnąć sukces w pracy? Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego?

więcej

Hiszpańskie słówka

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę? Język hiszpański jest prosty. Podstawa to słówka. Poznaj język hiszpański poprzez słówka. Techniki pamięciowe do zapamiętywania słówek.

więcej

Język angielski

Piotr Kubacki

Repetytorium gramatyczne dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Odkryj ćwiczenia dzięki którym lepiej przygotujesz się do matury z angielskiego i egzaminów FCE.

więcej

Matura ustna z języka angielskiego

Karolina Halczuk

Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę. Egzaminator poradzi Ci, jak sprawić, aby matura ustna z angielskiego, nie była dla Ciebie koszmarem.

więcej

Mowa zależna jest prosta!

Anna Kowalczewska

Czas pozbyć się problemów z językiem angielskim! W końcu ktoś po ludzku wytłumaczył na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim.

więcej

Niemieckie słówka

Paweł Sygnowski

Jak zapamiętać 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? Jezyk niemiecki jest łatwy. Niemiecki staje się coraz popularniejszy wśród Polaków. Wykorzystaj techniki pamieciowe do nauki słówek i wyrażeń. Poznaj jezyk niemiecki.

więcej

Okresy warunkowe są proste!

Anna Kowalczewska

Kto jeszcze chce zrozumieć KIEDY i JAK używa się okresów warunkowych w praktyce? Odkryj, jak proste są okresy warunkowe w angielskim. Dzięki temu ebookowi zrozumiesz dokładnie, jak ich poprawnie używać.

więcej

Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego

Stanisław Karszyń

Poznaj czyhające na Ciebie pułapki i zaskakujące ciekawostki w języku niemieckim! Zagnij swojego germanistę... Słyszałeś kiedyś powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Czy to na pewno wszystko jedno, czy napiszesz „Abends” czy „abends”? Kiedy powinniśmy wybierać „gesinnt”, a nie „gesonnen”?
Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej