e-mail sitemap strona główna

Inne


Tutaj znajdują się publikacje, które nie pasują do pozostałych kategorii. Z uwagi na nietypową tematykę, czy formę. Często bardzo nowatorskie i nie dające się w prosty sposób zaszufladkować.


więcej

Europa Europa

Dzieci z Sulejówka

Masz złote serce wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Otrzymasz dodatkowo 20% rabatu na pozostałe ebooki w tym zamówieniu.

więcej

Fenomen grozy w muzyce

Maciej Żołnowski

Czy jesteś gotowy na spotkanie z najbardziej przerażającą i pierwotną spośród emocji? Chcesz się dowiedzieć jak powstaje groza w muzyce i czym jest jej fenomen? Odkryj czym jest strach i horror.

więcej

DARMOWY e-Book

Jak pisać i tworzyć prezentacje

Paweł Sygnowski

Tworzenie prezentacji krok po kroku

więcej

DARMOWY e-Book

Jak powiedziec NIE - chłopakowi?

Anna Gabriela

Poradnik dla młodych dziewcząt, wkraczających w miłosne życie oraz ich rodziców.

więcej

Jak wychować psa

Wojciech Szymański

Rada dla właścicieli psów, którzy mają źle wychowanego psa i problem z dominacją psa w domu! Tresura psa nie musi być ciężką pracą, ani drogim wydatkiem a dobrze wychowany pies nie sprawi Ci wielu kłopotów!

więcej

Oblicza zdrady

Michał Dziurdzik

Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają. Dowiedz się, czym jest zdrada. Jak zdradzać i jak wykrywać zdradę? Zdrada i jej oblicza.

więcej

Oskar i reszta

Ewa Pałczyńska Winek

Niesamowicie zabawne opowiadania, często zakończone jeszcze śmieszniejszymi pointami. Wciągają bez granic! Chcesz się uśmiać po pachy i poznać świat z oczu małego dziecka? Te opowiadania po prostu Cię rozbroją! :-)

więcej

Praktyczny pomocnik procesowy

Genowefa Grześkowiak

Nie tylko dla niesłusznie oskarżonych i bezpodstawnie pozwanych przez sąd. Jak wyjść cało z rozprawy, obalić niesłuszne oskarżenia i sprawić, aby ciągnące się procesy nie zniszczyły dorobku życia.

więcej

Prawo spadkowe

Honorata Kwiczal

Każdy przynajmniej raz w życiu musi uregulować swoje spawy spadkowe. Dowiedz się, jak samodzielnie rozwiązać sprawy spadkowe i prawidłowo przygotować pisma procesowe.

więcej

Remont w praktyce: malowanie

Patryk Prażuch

Jak profesjonalnie przeprowadzić remont, uzyskując piorunujący efekt wizualny? Dlaczego właściwe pomalowanie może znacznie zwiększyć wartość i atrakcyjność mieszkania?

więcej

Rozwód i alimenty

Dariusz Kostyra

Dowiedz się, jak rozwiązać problemy związane z rozwodem i alimentami oraz prawidłowo przygotować pisma procesowe. Jakie prawa i obowiązki mają małżonkowie w trakcie trwania małżeństwa a jakie w razie orzeczenia separacji?

więcej

DARMOWY e-Book

Sekty - co warto wiedzieć?

Paweł Królak

Dlaczego do dziś uważa się sekty za problem marginalny, zupełnie się go lekceważy? Dlaczego ludzie nie są przygotowani na spotkanie z takim problemem? Na wiele z tych pytań, które rodzą się, gdy spotykamy się z tak dramatycznymi przeżyciami, niniejsza publikacja postara się odpowiedzieć.

więcej

DARMOWY e-Book

Skuteczne metody podrywania

Michał Dziurdzik

Naucz się jak podrywać kobiety. To nie jest takie trudne. Sztuka skutecznego podrywania to coś czego można się nauczyć!

więcej

DARMOWY e-Book

Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym

Adept & Solid

Tajniki uwodzenia kobiet w tańcu. Jak podejść do kobiety, jak porwać ja w zmysłowy taniec i jak przeżyć z nią niezapomniane chwile.
Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej